Reklama

Zostawiła mnie kobieta doskonała

- Kocham ją ponad wszystko. I choć mam dopiero 21 lat, to już wiem, że jest miłością mojego życia - pisze, w liście do redakcji Faceta, nasz internauta. - Problem w tym, że moja dziewczyna właśnie mnie zostawiła...

- Każdej dziewczynie, z którą byłem do tej pory w związku (zresztą żaden nie trwał dłużej niż pół roku) czegoś brakowało. I kiedy w końcu spotkałem moją miłość, znalazłem w niej wszystko to, czego dotychczas poszukiwałem w kobiecie -- pisze użytkownik INTERIA.PL. - Jest moim ideałem. Planowaliśmy wspólną przyszłość, małżeństwo, jednym słowem - wspólne i szczęśliwe życie.

Miłość do końca życia

Reklama

- Zdarzały się kłótnie o niby błahostki - przyznaje internauta. - Jak poprosiłem o coś, zgadzała się, a później nie chciała dotrzymać słowa. Jak wyjeżdżała do większego miasta do znajomych - wyciszała telefon, a ja często się martwiłem z tego powodu, bo czasem nawet przez dłuższy czas nie było z nią kontaktu - dodaje. - Fakt, robiłem z tego powodu awantury. Może i byłem zazdrosny, ale i starałem się jej pokazać, jak bardzo mi na niej zależy, że chcę być lepszy niż mój poprzednik, ale przede wszystkim, że chcę być przy niej do końca swoich dni.

I odeszła

- A teraz? Raz mnie zostawiła, na drugi dzień poprosiła o wybaczenie i drugą szansę. Dostała ją. A tydzień później to samo, ale wtedy już o nic nie prosiła. Po prostu mnie zostawiła. Ona nawet nie chce słyszeć o tym, by spróbować jeszcze raz - dodaje. - A dla mnie nie ma teraz nic ważniejszego. Od rozstania jestem załamany, umieram z tęsknoty, bo kocham ją bezgranicznie i wiem, że nie umiem bez niej żyć.

Chcę ją odzyskać

- Wiem wiem, ktoś pewnie napisze - daj sobie z nią spokój, napij się z kolegami, zajmij się czymś innym. Koledzy mnie nie interesują, zresztą czegokolwiek nie robię, myślę tylko o niej - wyznaje nasz internauta. - I nie potrafię tego zmienić. Chciałbym ją po prostu odzyskać. Proszę, pomóżcie mi, powiedzcie, co mam zrobić, by tak się stało, a jeśli okaże się to zwyczajnie niemożliwie, to jak wyleczyć się z tej miłości. A sytuacja jest skomplikowana tym bardziej, że mieszkamy ponad 700 km od siebie - dodaje. - Kocham ją, teraz nawet jeszcze bardziej niż wcześniej.

Masz problem? Szukasz porady? Napisz do nas!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: problem | internauta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje