Reklama

Wybaczyć i zapomnieć zdradę

Kochasz ją, dbasz o nią, stanowicie dobraną parę - tak przynajmniej ci się wydawało do dnia, gdy dowiedziałeś się, że cię zdradziła...

W jednej chwili twój, wasz świat się zawalił. Nie mogłeś znaleźć odpowiedzi na pytania: jak do tego doszło, dlaczego, czy da się to odwrócić? Tysiące myśli kotłowało się w twojej głowie. Czułeś upokorzenie, wściekłość i smutek.

Reklama

Myślałeś na temat waszego związku, tego co się stało. I powiedziałeś: "to już koniec, nie mogę z tobą być, zdradziłaś mnie, nasze uczucia. Musimy się rozstać". Ona próbowała się tłumaczyć, mówiła, że to dla niej nic nie znaczyło, że kocha tylko ciebie, a to co się stało, to było tylko chwilowe zapomnienie i już nigdy się nie powtórzy. Ale ty tego nie chciałeś słuchać. Dla ciebie zdrada to zdrada i koniec.

Teraz, gdy odeszła nie możesz się pozbierać. Wiesz, że mimo wszystko ją kochasz, ale nie potrafisz jej wybaczyć i zapomnieć... Zdrada ukochanej osoby bardzo boli. I nieważne jak silnym psychicznie jesteś mężczyzną. Na pewno taka wiadomość nie jest dla ciebie bez znaczenia.

M_24 na forum w serwisie Facet dzieli się swoimi przeżyciami: "Zastanawialiście się jak to jest, gdy chodzisz z dziewczyną 4 lata a ona zdradza cię od jakiś 2? I mówi dalej, że cię kocha i chce być z tobą. Co najgorsze ty ją kochasz! Mówię wam, oby nie było wam dane zaznać tego uczucia. I co teraz? Ona nie chce odejść, chce być ze mną, a ja co mam zrobić? kocham ją! ale..ale...no właśnie co?".

Decyzji, co dalej robić po zdradzie nikt nie może podjąć za ciebie. To ty musisz zdecydować, czy wasza miłość przezwycięży ten kryzys, czy ukochanej kobiecie, która tak cię zawiodła jeszcze zaufasz. Nikt na forum twierdzi, że "nieważne, kto zdradza. I tak to zawsze jest koniec. A miłość? Jeśli ktoś kochał i zdradził to znaczy, że albo nie zna znaczenia tego słowa albo jest przebrzydłym kłamcą".

Tymczasem misia próbuje pocieszyć tych, którzy podjęli decyzję o rozstaniu: "Rozstania bolą. Chyba obojętni nie cierpią. Ale to nie jest powód, aby się załamywać. Trzeba iść do przodu. Nie wiadomo, co nas jeszcze spotka. Może większa miłość. I na nią warto czekać. Co było minęło, i nie wróci. Każda miłość jest inna i może być ich wiele".

A czy ty byłbyś w stanie wybaczyć i zapomnieć zdradę oraz zaufać kobiecie jeszcze raz?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: zdrady | zdrada | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje