Reklama

Wierność a jędrne pośladki

Co jest gwarancją udanego małżeństwa? Włosi twierdzą, że nic tak dobrze nie wpływa na związek, jak... duże i jędrne pośladki.

Do takich wniosków doszła grupa studentów psychologii z Florencji. Ich eksperyment relacjonuje "Super Express". I tak nasi badacze, spotkanym na ulicy mieszkankom Rzymu, zadawali kilka pytań, między innymi, o staż małżeński oraz o... wymiary - zarówno teraz, jak i przed ślubem.

Reklama

Okrągłe biodra rulez!

Według badaczy, długość małżeństwa jest proporcjonalna do szerokości w biodrach - czytamy w "SE". Dowód? Większość pań, która przed ślubem miała w biodrach ponad 103 centymetry, wciąż cieszy się udanym życiem małżeńskim z jednym mężem. W dodatku odsetek rozwodów wśród "okrągłych bioder" wahał się w granicach błędu statystycznego!

Mięsień piwny = zawał

Dla porównania dodamy jeszcze, że najbardziej nietrwałe w uczuciach okazały się panie o figurze modelek (maksymalnie 80 cm w biodrach) - podaje "Superak". Według włoskich studentów ich związki z jednym mężczyzną trwały nie dłużej niż trzy lata.

Ta sama reguła NIE dotyczy panów - zastrzega "SE" Wydatny "mięsień piwny" jest gwarancją... zawału, a nie udanego związku! Co prawda, to prawda...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: małżeństwa | wierność | pośladki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje