Reklama

Ty, ona i twoje pieniądze

Kobiety nie lubią ani skąpców, ani szpanerów. Od faceta z kasą wolą faceta z klasą. To, jak się obchodzisz z kasą, jest dla kobiety ważnym sygnałem. Czy ci się to podoba, czy nie.

I to wcale nie dlatego, że ona jest obrzydliwą materialistką. Po prostu, twój stosunek do pieniędzy wiele mówi o tobie. Na przykład, czy jesteś odpowiedzialny, czy nie, czy jesteś wspaniałomyślny, czy małostkowy. Na tle pieniędzy najszybciej można wykazać klasę albo jej brak. Przepytaliśmy (razem z INTERIA.PL) 4000 kobiet, na co zwracają uwagę i co się dla nich liczy, jeżeli chodzi o stosunek faceta do pieniędzy. Na tej podstawie ustaliliśmy twoją finansową strategię. Kobiety są rozsądne i zastosowanie się do ich rad przyniesie ci tylko korzyści. Po pierwsze - zaimponujesz jej, a po drugie - wkroczysz na drogę finansowego sukcesu.

Reklama

Miej potencjał

Prawda jest okrutna: kobiety nie przepadają za facetami, którzy zarabiają mniej niż one. - W zeszłym roku spotykałam się z bardzo fajnym, inteligentnym i zabawnym mężczyzną, który jednak miał drobną wadę - był sprzedawcą w sklepie i zarabiał grosze. Ja pracuję w firmie konsultingowej, gdzie po latach awansowałam i zarabiam całkiem nieźle. On kpił z mojej kariery korporacyjnej, bo sam zmieniał co chwilę robotę na inną. Uważał się za wolnego ptaka, po prostu easy rider. Wcale nie przeszkadzało mu, że to ja finansuję nasze wspólne wyjścia. Pewnego dnia się wkurzyłam. Jestem za młoda i za fajna, żeby mieć utrzymanka - mówi Kasia N., menedżer.

To nie oznacza, że możesz się umawiać tylko z kobietami podpadającymi pod ten sam próg podatkowy, co ty. Chodzi o to, że kobieta, która osiągnęła sukces finansowy, a przynajmniej finansową stabilizację, szuka kogoś podobnego do siebie. Nawet jeżeli obecnie niewiele zarabiasz, chciałaby mieć pewność, że masz w sobie potencjał. Że poważnie myślisz o karierze i za chwilę nie rzucisz pracy po to, by za dwa miesiące znaleźć jakąś inną, ale za to równie beznadziejnie płatną.

Dowiedz się więcej na temat: plany | przyszłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje