Reklama

Pułapka przesadnej troski

Większość kobiet marzy o księciu z bajki, ale księżniczki są kapryśne, a spełnianie każdej jej zachcianki może sprawić, że szybko się znudzisz.

Nie ma reguły, scenariusze są różne. Ale schemat jest taki:

Reklama

Układa się wam świetnie, czujesz się szczęśliwy, właściwie mógłbyś zaryzykować stwierdzenie, że jesteś najszczęśliwszym facetem pod słońcem.

Rozumiecie się w pół zdania, macie wspólne pasje, tych samych znajomych... I chociaż dobrze wiesz, że ideałów nie ma, to jej naprawdę do niego bardzo niewiele. A że chcesz dla niej jak najlepiej, to zaczynasz ją rozpieszczać i idziesz na kompromisy.

Gwiazdkę z nieba? Żaden problem, kochanie

- Trzecie wyjście do kina na komedię romantyczną w tym miesiącu, podczas gdy na samą myśl robi ci się niedobrze? Wyrzucić swoje ulubione spodnie z czasów ogólniaka? Żaden problem kochanie, dla ciebie wszystko!

Spełniasz każdą jej prośbę czy zachciankę. Ba, ty jesteś jeszcze lepszy. Odgadujesz jej życzenia zanim je wypowie. Czemu? Bo uwielbiasz ją uszczęśliwiać. Znasz to?

Trzeba trzymać marchewkę na wędce

Zajęty realizacją swojego planu nie od razu zauważasz, że coś jest nie tak. A zamiast blasku wdzięczności w jej oczach, można dostrzec wyraźny cień zniecierpliwienia. I to już od dłuższego czasu.

Awantura wybucha nieoczekiwanie. I zazwyczaj zupełnie bez powodu. Bo przecież tylko zapytałeś, na co ma ochotę dziś wieczorem. Tak jak zwykle. No właśnie.

Potencjalnie większość kobiet marzy o księciu z bajki, który ją, wrażliwą księżniczkę, będzie nosił na rękach przez resztę życia. Z tym, że choć o tym marzą, to niekoniecznie zadowoli je realizacja tego marzenia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: problem | bajki | pułapka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje