Reklama

Ona ma dziecko z innym

- Długo szukałem takiej kobiety - pisze do redakcji Faceta Marek - okazało się jednak, że poza wszystkim, czego oczekuje od kobiety mojego życia, ona ma jeszcze czteroletnie dziecko.

Od jakiegoś czasu spotykam się z dziewczyną. Jesteśmy w tym samym wieku (23 lata), a ona zdążyła już dorobić się dziecka. W zasadzie od samego początku wiedziałem o istnieniu jej czteroletniego Pawła i nie przeszkadzało mi to. Generalnie można powiedzieć, że jestem bardzo szczęśliwy, bo długo szukałem takiej kobiety. Nasz związek wciąż bardzo dynamicznie się rozwija i nie narzekam na życie seksualne.

Reklama

Jednak coraz częściej zastanawiam się czy jestem wystarczająco dojrzały do całej tej sytuacji. To trudne tak nagle wcielić się w rolę ojca obcego dziecka. Zdaję sobie sprawę, że prędzej czy później Kasia będzie tego ode mnie wymagała. Nie chcę jej stracić. Z drugiej strony nie wiem czy cały ten układ tak do końca mi odpowiada. Chciałbym w końcu ułożyć sobie życie, iść do przodu, zrobić krok, ale sam nie wiem, w którą stronę to wszystko powinno iść. Proszę, pomóżcie mi!

Masz problem? Szukasz porady? Napisz do nas!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: dziecko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje