Reklama

Ona coś knuje

Ona ma ochotę na skok w bok?

Reklama

Może ostatnio zauważyłeś zmiany w jej zachowaniu? Odpowiedz na pytania i sprawdź, czy nie grozi ci niebezpieczeństwo.
• Często cię oskarża - jeśli często okazuje zazdrość, może to oznaczać, że mniej lub bardziej świadomie przerzuca na ciebie swoje uczucia. Jej nagła utrata zaufania do ciebie często świadczy o tym, że sama przestała sobie ufać.
• Chce, żebyś się zmienił - kobiety zdradzają, kiedy coś w związku szwankuje. Zanim jednak się na to zdecydują, najczęściej próbują naprawić to, co ich zdaniem nie gra. I chcą ci o tym zakomunikować. Jeżeli coraz częściej słyszysz, że np. musicie więcej czasu spędzać razem albo że chciałaby gdzieś z tobą wyjechać, tak tylko we dwoje, nie lekceważ tego! Być może właśnie odrzucasz ostatnią możliwość naprawy związku.
• Spędza sporo czasu on-line - wiesz, że nigdy nie lubiła gier komputerowych, a teraz pół nocy spędza przy komputerze. Uważaj! To prawie pewny sygnał, że poznała kogoś na czacie, a jak uczy doświadczenie, łatwo się wkręcić w taki flirt, jeśli się go w porę nie przerwie.
• Wygląda bardziej seksownie - zaczęła ubierać się bardziej wyzywająco niż zwykle? To może być sygnał, że poznała kogoś, kto odkrył w niej demona seksu. Albo dopiero zamierza.
• Ogląda romantyczne filmy - ciągle pożycza "To tylko miłość" albo inne filmy z tym palantem Hugh Grantem. A co dziwniejsze, wcale cię nie zmusza, abyś je oglądał razem z nią. Tak się objawia jej tęsknota za naprawdę wielkim uczuciem. Takim, jakiego ty (palancie!) nie możesz jej dać.
• Zrobiła się bardziej czuła dla ciebie - po okresie ciągłych kłótni nagle zrobiła się urocza i kochana? Być może ma wyrzuty sumienia i chce ci jakoś wynagrodzić swój romans.
Odpowiedzi: Już 4 x tak powinno być dla ciebie sygnałem alarmowym, że coś jest na rzeczy. Uważaj!

Dowiedz się więcej na temat: romans | zdrady | partnerka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje