Reklama

Ona chce w pupę

- Ja i mój chłopak jesteśmy ze sobą już półtora roku. Tym, o czym ostatnio najczęściej fantazjuję, jest seks analny... Ale boję się zapytać - pisze do Faceta Wiola i pyta, jak go do tego przekonać.

- Ja i mój chłopak jesteśmy ze sobą już półtora roku. Po pół roku istnienia naszego związku zaczęliśmy ze sobą współżyć. Co najgorsze, im dłużej ze sobą sypiamy, tym bardziej jestem znudzona. Czuje, że sytuacja mogłaby ulec zmianie, gdybyśmy spróbowali czegoś nowego. Tym o czym ostatnio najczęściej fantazjuję jest seks analny... - pisze do Faceta Wiola.

Reklama

Masz problem? Szukasz porady? Napisz do nas!

- Mam dwie koleżanki które, tak jak i ja, mają stałych partnerów, i od jakiegoś czasu uprawiają ten rodzaj stosunku. One twierdzą, że to bardzo wzbogaciło ich życie seksualne. Ja też bardzo bym chciała spróbować kochać się analnie, ale są dwa powody, które wstrzymują moją decyzje o tym.

- Po pierwsze, bardzo boje się reakcji mojego faceta, kiedy zaproponuję mu seks w pupę. Przecież może pomyśleć o mnie same najgorsze rzeczy. On ma raczej konserwatywne poglądy na temat seksu. Poza tym słyszałam, że tę formę kontaktu seksualnego najczęściej wybierają homoseksualiści. Co będzie, jeśli oskarży mnie o inne skłonności? Bardzo proszę doradźcie mi, co mam zrobić. Jak ma przekonać mojego chłopaka do "anala"? Jak wy byście odebrali taką propozycję?

- Drugą rzeczą jest mój strach przed bólem. Może są jakieś sprawdzone sposoby, żeby złagodzić przykre doznania i móc skoncentrować się tylko na przyjemnościach?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seks | chłopak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje