Reklama

Laski też "obcinają". I to jak!

Czy macie wyrzuty sumienia, że spojrzeliście na "walory" ładnej kobiety, będąc razem ze swoją wybranką? Możecie przestać. Kobiety robią to samo. I to częściej!

Do takich ustaleń doszli naukowcy, cytowani przez "Super Express".

Reklama

Zaskakujące wyniki

Badacze postanowili sprawdzić, na co ludzie zwracają uwagę oglądając erotyczne fotografie - relacjonuje "SE". Wyniki były zaskakujące. Spodziewano się, że kobiety będą zwracać o wiele większą uwagę na twarze, zaś mężczyźni na takie części ciała jak piersi i nogi.

Pośladki i krocze

Okazało się, że jest dokładnie odwrotnie! - czytamy w "Superaku". My mężczyźni najpierw dokładnie przyglądamy się twarzy, zanim przeniesiemy wzrok na inne części ciała. Z kolei kobiety od razu przechodzą do rzeczy i kierują wzrok na pośladki i krocze!

Kręci je porno?

Na dodatek okazało się, że kobiety o wiele więcej czasu niż mężczyźni poświęcały na przyglądanie się zdjęciom heteroseksualnych par uprawiających seks. Kiedy więc następnym razem dostaniecie po głowie za oglądanie się za przedstawicielkami płci przeciwnej, bądźcie świadomi, że one robią dokładnie to samo! - radzi "SE". A my nie mamy pewności, czy jest to dobra wiadomość...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: laski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje