Reklama

Kiedy kobieta ma ochotę na seks

Podpowiadamy, w jakich sytuacjach kobiety mają największą ochotę na namiętny seks. Przeczytaj, zapamiętaj i wykorzystaj!

Dobry humor

Zwróć uwagę, jaki ma humor, kiedy wraca z uczelni czy pracy. Jeśli miała szczególnie dobry dzień, zdała kolejny egzamin lub też otrzymała pochwałę od szefa za znakomity projekt, wyciągnij dobre wino, posłuchaj tego, co ma ci do powiedzenia i zacznij przytulać, dotykać, pieścić. To idealna sytuacja, w której kobieta ma ochotę na seks. Gdy jest zmęczona czy niezadowolona na pewno usłyszysz, że nie ma ochoty żadne pieszczoty.

Reklama

Zazdrość

To wręcz nieprawdopodobne, ale kobiety, gdy znajdują się w sytuacjach zagrożenia i zazdrości o partnera, wykazują się znacznie większą ochotą na seks. Jednak nie chodzi tutaj o sytuacje, w których ty podrywasz inne kobiety, tylko takie, w których ty jesteś podrywany i wyraźnie dajesz podrywaczce do zrozumienia, że w głowie masz tylko jedną kobietę. Wówczas twoja partnerka chcąc ci udowodnić, że się nie mylisz, zajmie się tobą w sposób, który będzie ci się zapewne bardzo podobać.

Filmy erotyczne

To nieprawda, że tylko panowie lubią oglądać filmy erotyczne. Także w kobietach budzi się demon, gdy widzą na ekranie kochającą się parę. Czasami mogą czuć się zawstydzone oglądając takie filmy, dlatego postaraj się o wyjątkową atmosferę tego wieczoru.

14 dzień...

...cyklu. Dla niewtajemniczonych - tego dnia kobieta ma owulację. Seksuolodzy udowadniają, że właśnie tego dnia (o ile ona ma 28-dniowy cykl miesięczny) kobiety czują największe podniecenie. Dlatego bądź skrupulatny i 14 dnia cyklu zaciągnij ją do sypialni, na dywan czy stół kuchenny. Nie oprze ci się... Tu uwaga - jeśli nie chcesz zostać tatą, pomyśl o odpowiednim zabezpieczeniu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: humor | filmy | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje