Reklama

Jedzenie a seks-temperament

Jeśli czytacie ten artykuł siedząc przy kolacji - z nadzieją na wieczorne igraszki w łóżku - to radzę uważniej spojrzeć na to, w jaki sposób konsumuje swoją porcję wasza partnerka...

Profesor psychologii Willy Pasini z uniwersytetu w Genewie doszedł bowiem do wniosku, iż istnieją ścisłe związki między jedzeniem a erotyzmem. Profesor alarmuje, że jeśli po trzydziestce wciąż chodzimy do Mc'Donalds'a po hamburgery na wynos, to "nie mamy wyobraźni i nie osiągnęliśmy seksualnej dojrzałości". Brytyjczycy, którzy konsumują największe ilości produktów na wynos w Europie, bardzo się tymi rewelacjami przejęli. "The Sunday Times Style" opracował specjalną listę sposobów jedzenia i wpływu, jaki mają one na sycące życie seksualne obywateli. Warto ja obejrzeć...

Reklama

Nudny, bez wyobraźni

Wegetarianin: purytanin, który nie lubi ciała. Jeśli powstrzymuje się od przyjmowania soczystego steku, to zapewne będzie się powstrzymywał w łóżku.

Grymaśnik: nie jest skłonny do eksperymentów w sypialni i w związku z tym może nie spełniać seksualnych fantazji partnerki. Jeśli łatwo się brzydzi jedzeniem, prawdopodobnie nie zrobi niczego, co uznasz za perwersyjne w łóżku.

Szybki konsument: samolubny kochanek, który nie poczeka, aż partnerka osiągnie zadowolenie. Może mieć problemy z przedwczesnym wytryskiem (lub osiągnięciem orgazmu).

Bywalec fast-foodów: nudny w łóżku i przy stole. Bez wyobraźni. Raczej nie osiągnął seksualnej dojrzałości.

Samolubny kochanek

Osobnik wszystko rozlewający i rozrzucający na stole: nie jest to dobry znak. Prawdopodobnie będzie równie niezdarny w sypialni.

Osobnik na diecie: trochę odchudzania nie zaszkodzi, ale może mieć kompleksy na punkcie swego ciała i zahamowania w łóżku.

Smakosz: sprawia, że ziemia drży. Ten, kto docenia dobre jedzenie, jest w kontakcie ze swoją zmysłowością. Ktoś, kto poświęci dużo czasu na przygotowanie pysznego jedzonka, z pewnością upewni się, że partnerka osiągnie orgazm.

Żarłok: samolubny kochanek nastawiony na osiągnięcie tylko swojej przyjemności. (MIC)

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kochanek | partnerka | seks | jedzenie | temperament

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje