Jak być partnerem idealnym?

Co zrobić, by zdobyć, a później utrzymać przy sobie atrakcyjną kobietę? Odpowiedź niby jest prosta - starać się sprostać jej wymaganiom. Pytanie tylko - jak?

Z pomocą przychodzą całe sztaby psychologów, którzy jak mantrę wymieniają te najważniejsze cechy: dojrzałość, inteligencja, ambicja, zaradność, pewność siebie. Ale co to oznacza w praktyce?

Reklama

Jak być dojrzałym?

Pokażcie swoją dojrzałość. Jeżeli naprawdę zależy wam na udanym związku, okażcie to swoim partnerkom. Powtarzajcie jej często, że ma w was oparcie. Postarajcie się pokazać, że relacja z nią jest czymś ważnym w życiu i w razie problemów zawsze razem je pokonacie - radzi "Super Express".

Zabawny, ale naturalny

- Pokażcie swoje poczucie humoru. Nie musicie być śmiertelnie poważni. Wesoła atmosfera na spotkaniu sprawi, że partnerka z pewnością nabierze ochoty na kolejne. Ale - zastrzega "SE" - nie zagalopujcie się. Zawsze pozostawajcie sobą. Nie musicie udowadniać, że jesteście niemal we wszystkim doskonali. Kobiety doceniają mężczyzn naturalnie pewnych siebie, świadomych zarówno swoich wad, jak i zalet.

Nie zaszkodzi, może pomóc

Bądźcie spontaniczni - czytamy w "Superexpressowym" poradniku. Pozwólcie odczuć partnerce, że w waszym związku nie ma miejsca na nudę. Zaskoczcie ją od czasu do czasu na przykład bukietem kwiatów - tak bez okazji.

Łatwe? Łatwe. Oczywiście, co para to inny związek. Ale gwarantujemy - wykorzystanie powyższych porad z pewnością żadnemu z was, panowie, nie zaszkodzi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje