Reklama

Czego chcesz, dziewczyno?!

Czego ona ode mnie oczekuje? - to pytanie zadaje sobie każdy z nas. Czasami, niestety, za późno. Bywa, że dopiero wówczas, gdy ta jedyna trzaska właśnie drzwiami, mówiąc na pożegnanie: wypchaj się!

Tymczasem nie taki diabeł straszny. Kobieta, przede wszystkim, chce mieć poczucie, że jest wam potrzebna - przekonuje "Super Express".

Reklama

Bardziej powściągliwe i ostrożne

Nasz partnerki bowiem mają bardziej rozbudowaną sferę emocjonalną - "czysty" kontakt, sprowadzony do wymiany usług (na przykład seksualnych), jej nie wystarcza.

Kobieta, zazwyczaj, woli pozostać pasywna niż agresywna. Jej działania, których celem jest zdobycie czy utrzymanie partnera, z reguły nie mają tak spektakularnego charakteru. Jak czytamy w "SE", większość kobiet pokazuje zainteresowanie cielesne przez uczucia i chęć komunikacji. Są bardziej powściągliwe i ostrożne - zupełnie inaczej niż my.

Nie lubią "grzecznych chłopców?

Kobiety mają naturalny odruch do pozostawania w gronie mężczyzn, którzy sprawiają, że czują się bezpiecznie. Co prawda nie wszystkie, ale naturalny instynkt podpowiada im, by zbliżyć się do "najsilniejszego w stadzie". Pragną znaleźć mężczyznę, który będzie w stanie obronić je przed niebezpieczeństwem. Ponadto posiadają głęboko ukryty pociąg do "samców", którzy będą w stanie uchronić ich przyszłe dzieci przed niebezpieczeństwem.

A zatem, panowie, najpierw na siłownię, a potem do biblioteki lub księgarni - po psychologiczne poradniki, z których dowiecie się więcej o jej emocjonalnych potrzebach.

Więcej na temat kobiecych oczekiwań znajdziesz w serwisie Kobieta INTERIA.PL. Oddajemy do twojej dyspozycji całą zakładkę Psychologia. Miłej i uważnej lektury.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje