Reklama

Co zrobić po seksie?

Kiedyś popularny dowcip mówił, że mężczyzna po seksie ubiera się i wraca do żony. A co tak naprawdę dzieje się „po wszystkim” i czego należy unikać?

Reklama

To co dzieje się między partnerami po seksie jest tak samo ważne, jak gra wstępna. Wszystko dlatego, że nawet najbardziej wzniosły nastrój intymności może być nieodwracalnie zepsuty jeśli partner pozwoli sobie na jeden z najczęstszych błędów.

Reklama

Jeśli dbasz o uczucia swojej partnerki, to po seksie powinieneś zawsze zwracać uwagę na jej potrzeby. A w każdym razie nie idź natychmiast po seksie spać. Taki, wydawałoby się niewinny gest, może zrujnować cały klimat wieczoru i odbić się rano na naszych relacjach z dziewczyną.

Na pewno też nie idźcie od razu pod prysznic. Zrozumiałym jest, że przed seksem można się zacząć rozgrzewać wspólną zabawą w strugach wody, ale po seksie lepiej nie biec od razu do łazienki.

Nie jest oczywiście niczym złym dbanie o higienę, ale po stosunku kobieta zazwyczaj woli się wtulić w mężczyznę i cieszyć się bliskością. Kiedy uciekniesz przed nią do łazienki może pomyśleć, że między wami jest coś nie tak.

Innym bardzo nieprzyjemnym błędem, a często powtarzanym są rozmowy przez telefon, albo wchodzenie na serwisy społecznościowe. Świat się nie zawali jeśli przez godzinę lub dwie nie odblokujemy telefony, żeby sprawdzić co napisali koledzy.

Czasem nawet lepiej wyłączyć przed seksem dźwięki, żeby nie rozpraszały. To niewielki gest, ale jeśli jeszcze przy tym powiesz swojej ukochanej; "Jeszcze tylko wyłączę telefon, żeby nikt nam nie przeszkadzał", może się okazać, że będziesz dla nie prawdziwym bohaterem. W innym przypadku kiedy zadzwoni, urok chwili może zniknąć...

Jednak przede wszystkim skup się na swojej partnerce. Nigdy seks, ani chwile po nim nie będą w pełni wykorzystane dla waszego szczęścia jeśli będziesz się skupiał na rzeczach, które w tej chwili nie są ważne. O pracy, kredycie, wyniku meczu, czy zepsutym samochodzie możesz pomyśleć później. W sypialni skup się na swojej partnerce - na pewno się odwdzięczy.

I pamiętaj: Kobieta bardzo ceni sobie czułość i nawet jeśli tuż po seksie musisz jechać do pracy nie zapomnij jej przytulić i pocałować. Na pewno doceni taki gest i nie będziesz tego później żałował.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seks | seks i związki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje