Reklama

Co zrobić, by mieć więcej seksu?

Ambitni faceci nie zadawalają się byle czym. W seksie też. Nie bądź minimalistą, sięgaj po więcej. Zwłaszcza że mamy pełnię lata, dookoła przechadzają się skąpo ubrane, opalone dziewczyny, a to oznacza mnóstwo okazji do poszerzenia swojego seksualnego CV.

Przejrzeliśmy najnowsze badania specjalistów od seksu i wyszukaliśmy dla ciebie patenty, jak robić to częściej, dłużej i z większym wykopem. Następne lato dopiero za rok. Jeszcze masz czas, żeby zrobić to, o czym od zawsze marzyłeś.

Reklama

1. Więcej tlenu

Według pewnej teorii faceci w seksie dzielą się na żółwie i zające. Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego odkryli jeden z czynników, którymi napędzany jest zając. Otóż faceci, którzy systematycznie, trzy razy w tygodniu przez pół godziny uprawiali jakiś trening aerobowy, odnotowali zwyżkę ilości kontaktów seksualnych o 30 proc.. Faceci, którzy w tym czasie spacerowali, musieli się zadowolić tym, co mieli do tej pory. Ćwiczenia aerobowe zwiększają produkcję tlenku azotu w organizmie, co poprawia ukrwienie penisa. Ponadto faceci szczuplejsi, według niemieckich naukowców, mają trzy razy więcej seksu niż grubasy. U mężczyzn z większym BMI testosteron przekształca się w estrogen, a to nie służy erekcji.

2. Więcej seksu

Udowodnij jej, że potrzebujesz więcej seksu. Gdyby oczywiście potrzebowała argumentów, że seks jest zdrowy. Dla Ciebie też.

Serce

Badania na Queen's University w Belfaście dowiodły, że regularne uprawianie seksu trzykrotnie zmniejsza ryzyko zawału.

Brzuch

Twój trener być może twierdzi, że trening interwałowy to najzabawniejszy sposób spalania kalorii, ale pół godziny seksu pomoże spalić 85 kcal. A to oznacza, jak obliczyliśmy, że przez 42 godziny seksualnych wyczynów stracicie pół kilograma zbędnego tłuszczu.

Pęcherz

Każdy jej orgazm powoduje napinanie i rozluźnienie mięśni dna miednicy. To jednocześnie poprawia funkcjonowanie pęcherza i zapobiega problemom z utrzymaniem moczu w późniejszych latach. U Ciebie jest podobnie.

Głowa

Badacze z Southern Illinois School of Medicine udowodnili, że seks zapobiega migrenom.

Nos

Seks pobudza produkcję prolaktyny - hormonu, który powoduje, że mózg tworzy nowe neurony w części odpowiedzialnej za rozpoznawanie zapachów.

Prostata

Seks to twoja inwestycja w przyszłe zdrowie. "British Journal of Urology" donosi, że mężczyźni między 20. a 30. rokiem życia trzykrotnie obniżą ryzyko raka prostaty w późniejszym wieku, jeżeli będą mieli wytrysk 5 razy tygodniowo.

3. Więcej słońca + pies

Wspominaliśmy już, że słońce może podnieść poziom testosteronu o 120 proc.. Ale to tylko jedna z korzyści plażowania. Badania na uniwersytecie w Arizonie dowodzą, że kobiety są biologicznie i ewolucyjnie wyposażone w azymut na opalonych facetów. Są postrzegani jako starsi, zamożniejsi i "ostrzejsi" (w sensie, że niełagodne chłopaki, dające się owinąć dookoła palca). Nie polecamy smażenia się na słońcu bez opamiętania. Sok z marchwi ma mnóstwo beta-karotenu, który zabezpieczy skórę przed oparzeniami i przyspieszy opalanie. I jeszcze kilka rzeczy - badania opublikowane w "Journal of Psychology" sugerują, że masz 790 razy więcej szans na poderwanie przez atrakcyjną kobietę, jeżeli nosisz dżinsy, T-shirt, sportowe buty i towarzyszy Ci pies.

Dowiedz się więcej na temat: naukowcy | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje