Reklama

Trzy proste sposoby na największy kompleks mężczyzny

Rozmiar rzeczywiście ma znaczenie? /123RF/PICSEL

Czy wielkość penisa ma znaczenie? Wiele kobiet powie, że nie, ale dla facetów ma, i to… kolosalne. Według badań naukowców z Uniwersytetu w Kentucky aż 45 procent mężczyzn nie jest zadowolonych z długości swojego przyrodzenia.

Reklama

Sprawa, chociaż może wydawać się błaha, jest bardzo poważna.

Sposoby na powiększenie członka

Świadczy o tym zainteresowanie usługami klinik specjalizujących się w chirurgicznych zmianach długości penisa, a także warta fortunę branża wszelkiej maści pastylek i innych środków, mających... wydłużać nie tylko męskie ego i dobre samopoczucie.

Reklama

Są też różnego typu akcesoria, z pompkami na czele, specjalnie do tego celu przeznaczone.

Ale zostawmy na moment skalpele, tabletki i inne efekciarskie gadżety. Redakcja "Daily Star" pochyliła się nad problemem za małego - w opinii ich posiadaczy - członka i przygotowała po rozmowie ze specjalistami trzy proste recepty na największy kompleks wielu mężczyzn.

Dobra forma to podstawa

Co zatem można zrobić, żeby optycznie wydłużyć naszego małego przyjaciela? Pierwsze rozwiązanie to strzyżenie. Jeśli w spodenkach hodujemy puszczę amazońską, nie dziwmy się, że drzemiący w niej Tarzan jest schowany za niekoniecznie seksownym gąszczem, przez co wydaje się mniejszy.

Druga wskazówka wymaga poważniejszego zabrania się za siebie. Masz kilka kilogramów za dużo, a twój mięsień piwny dowodzi istnieniu grawitacji? Weź się za siebie, odwiedź siłownię, zacznij biegać i pozbądź się balastu. Tłuszcz na brzuchu sprawia, że twoje przyrodzenie wygląda na mniejsze.

Skoro jesteśmy przy siłowni, przejdźmy od razu do trzeciej podpowiedzi. Osoby regularnie ćwiczące nie tylko zyskują na męskości, ale też własnej samoocenie. A ta ma bezpośrednie przełożenie również na to, jak postrzegamy swojego penisa.

No i jeszcze jedna, najważniejsza kwestia. Wasze partnerki, poza przypadkami ekstremalnymi, naprawdę nie będą narzekać na rozmiar waszego penisa. Prędzej na jakość stosunku i to, czy potraficie odpowiednio o nie zadbać w sypialni.

A to zależy już tylko od was...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje