Reklama

Planujesz podryw? Koniecznie sprawdź pogodę!

Czy pogoda za oknem ma wpływ na to czy danego dnia uda nam się z kimś poflirtować? Jak donoszą uczeni zależność ta jest silniejsza niż sobie to wyobrażamy.

Zdaniem naukowców z Francji święcące słońce i wysoka temperatura znacznie zwiększają nasze szanse na zdobycie numeru od pięknej nieznajomej! Na jakiej podstawie wyciągnęli oni te wnioski?

Reklama

Przeprowadzony przez nich eksperyment wyglądał następująco: poprosili oni pięciu przystojnych mężczyzn, aby przy użyciu tej samej "bajery" spróbowali poprosić o numer telefonu nieznajome dziewczyny. Na każdego z nich przypadła setka kobiet. Okazało się, że w słoneczne dni byli oni skuteczniejsi w podrywie niż wtedy, kiedy padał deszcz.

Po zsumowaniu wyników naukowcy doszli do wniosku, że dobra pogoda to 22 proc. szansa na podryw. Kiedy nad naszą głową kłębią się chmury nasza skuteczność spada do 14 proc.

Badacze przekonują, że w czasie sprzyjającej aury kobiety są  bardziej otwarte na zawieranie nowych znajomości. Częściej też przystają na wszelkiego rodzaju propozycje.

Co zrobić, by zwiększyć swoje szanse? Znamy kilka potwierdzonych naukowo sztuczek, które zagwarantują ci powodzenie.

Chwyć ją za rękę

Wykonałeś pierwszy krok, czyli zacząłeś rozmowę. Po mile spędzonych chwilach nadchodzi czas rozstania, a ty chciałbyś otrzymać od poznanej dziewczyny numer jej telefonu. Jak już wiecie lepiej prosić o niego w słoneczny dzień, ale warto pamiętać o czymś jeszcze. Jak przekonują naukowcy delikatne chwycenie podrywanej kobiety za rękę sprawia, że ta chętniej podzieli się z tobą jakże pożądanym ciągiem cyfr.

Nie zapomnij o kwiatach

Niby błahostka, ale uczeni przekonują, że obecność kwiatów zwiększa prawdopodobieństwo udanego podrywu aż o 1/3! Podobnie rzecz ma się z muzyką. Dlatego najlepsze na flirt są ciche kawiarnie, a nie głośne kluby. Romantyczne kawałki sprawiają, że kobiety nieświadomie wpadają w odpowiedni nastrój. Wystarczy to odpowiednio wykorzystać...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: podryw | randka | seks i związki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje