Reklama

O czym lubimy fantazjować? Sprawdź!

Czy wiesz, że najczęstszą fantazją erotyczną jest seks we troje? Według badań marzy o nim 37 proc. mężczyzn i 15 proc. ankietowanych kobiet.

Jak inaczej uwolnić potencjał erotyczny, jak nie poprzez fantazjowanie? Umysł jest przecież najbardziej twórczą strefą erogenną. Seks bez marzeń erotycznych wydaje się być nijaki. W gąszczu naszej wyobraźni można się jednak czasem zagubić. Dlatego portale takie jak C-Date.pl wychodzą naprzeciw naszym seksmarzeniom  Internetowe serwisy casual dating są doskonałym miejscem dla tych 37 proc. mężczyzn, którzy fantazjują o seksie we troje, do spotkania tych 15 proc. kobiet, które też są nim zainteresowane!

"Jak było, Kochanie?" ... "Och, to Ty... hmm..."

Reklama

Czy twój partner lub twoja partnerka często zamyka oczy podczas seksu? Z badań wynika, że może być to coś więcej niż tylko wyraz rozkoszy wywołanej twoją znajomością sztuki miłosnej. Niestety wygląda na to, że droga do spełnienia w sypialni często prowadzi przez fantazjowanie o kimś niedostępnym, podczas gdy robi się to z kimś, kogo ma się na wyciągnięcie ręki!

I nie chodzi tu tylko o mężczyzn zachowujących wspomnienia z wypadów do klubów ze striptizem. Kobiety są niemal tak samo rozwiązłe. Prawie połowa z nich wykorzystuje swoich kochanków jako narzędzia do stymulowania ich własnych erotycznych fantazji....54 proc. mężczyzn i 49 proc. kobiet prawdopodobnie myśli podczas seksu o kimś innym.

Bierz mnie i demoluj

Z ankiety przeprowadzonej przez portal C-Date.pl wynika, że aż 3/4 badanych uważa, że fantazje erotyczne zdecydowanie należy realizować. Co może zaskakiwać to fakt, że panie są równie skłonne do zaspokajania potrzeb, jak panowie. Odsetek kobiet uznających że warto realizować swoje ukryte pragnienia to 69 proc., a mężczyzn - 80 proc. Okazuje się, że najbardziej odważni w realizowaniu swoich fantazji seksualnych są gorący Brazylijczycy. Niemal połowa z nich przyznała, że erotyczne pragnienia należy spełniać. O dziwo, najmniej chętnie "od marzeń do czynów" przechodzą Francuzi, uważani za najlepszych europejskich kochanków - jedynie 10 proc. z nich przyznaje się do realizacji swoich seksualnych "widzimisię".

 

2 x E = Ekspresja erotyczna

Według badań, najczęściej fantazjujemy o tym, by w sypialni znalazło się nas więcej niż dwoje. Do tego przyznaje się prawie 1/3 respondentów. Najwięcej chętnych na grupowe zabawy znajdziemy w Brazylii i we Włoszech - tam pragnie tego niemal połowa ankietowanych. Na podium, zaraz za czołówką, znalazło się marzenie o seksie w nietypowym miejscu - chce tego ponad 25 proc. badanych. Co ciekawe, to panie wiodą prym w tej klasyfikacji - przeszło 1/3 z nich chciałoby uprawiać seks w miejscu dalekim od ich sypialni. Sporo osób myśli też o odgrywaniu w alkowie rozmaitych ról - z ankiety wynika, że jest ich nieco ponad 10 proc... A mniej niż 1/10 badanych ma też bardziej odważne fantazje - takie jak seks sado-maso, doświadczenia homoseksualne czy bycie filmowanym bądź fotografowanym.


materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seks | zycie erotyczne | umysł

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje