Nigdy nie wypowiadaj przy niej tych słów o swojej byłej

Uwagi o byłej to najgorsza rzecz, jaką możesz zrobić w sypialni /123RF/PICSEL

Jak w jednej chwili kompletnie położyć nastrój w sypialni i sprawić, że twoja partnerka odwróci się do ciebie plecami i zaśnie? To proste! Wystarczy, że zaczniesz ją obsypywać porównaniami do swojej byłej.

Reklama

Piękne i kuszące dziewczyny - sprawdź najlepsze galerie!

Każdy z nas rozpoczyna nowy związek z bagażem wspomnień i doświadczeń wyniesionych z relacji z poprzednimi partnerkami.

Reklama

Niektóre pary chętnie opowiadają sobie o tym, co działo się w ich życiu, zanim się poznały, inne wolą na ten temat milczeć.

Szczególnie drażliwe mogą być doświadczenia łóżkowe. Mało który facet z twarzą pokerzysty wysłucha historii o seksualnych uniesieniach swojej partnerki z jej poprzednimi mężczyznami, kłopotliwe są tez wszelkiego typu porównania.

Nie znoszą też ich kobiety. Zwłaszcza, kiedy padają w sypialni.

"The Sun" przepytało ekspertów od związków, przygotowując listę zdań, których pod żadnym pozorem nie powinieneś wypowiadać w łóżku.

Lepiej nie wypowiadaj tych słów w łóżku:

"Moja była? Fatalna, chociaż była całkiem seksowna" - serio? Chcesz doprowadzić do tego, że twoja obecna partnerka uzna, że jest dla ciebie mniej atrakcyjna od swojej poprzedniczki?

"Moja była zawsze wiedziała, czego pragnę" - skoro tak, to dlaczego mówisz o niej w czasie przeszłym?

"Moja była nigdy nie narzekała na moją formę w łóżku" - a może zachowywała te nieprzyjemne dla ciebie opinie tylko dla siebie?

"Moja była wiedziała, kiedy jestem w nastroju" - człowieku, weź się w garść! Skoro wylądowaliście w łóżku, to chyba warto o ten nastrój zadbać...

"Moja była nigdy nie dochodziła tak długo" - wyścigi w łóżku? Uważaj, bo któregoś dnia możesz się mocno przejechać w tej konkurencji.

 "Moja była potrafiła załagodzić konflikty" - patrz punkt drugi. W końcu wam nie wyszło, prawda?

"Moja była nigdy nie stosowała wymówek" - jeżeli kobieta nie ma ochoty na seks, to nie zmienisz tego zapewnieniami, że inna... ją miała.

***

Siedem powyższych zdań to idealna recepta na szybkie zakończenie miłosnych uniesień. Każdy z nas ma pewnie na koncie podobną, przynajmniej jedną wpadkę. Dla dobra związku, zostawmy wszelkie porównania byłych i obecnych partnerek za drzwiami sypialni.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje