Reklama

Jak znaleźć idealną dziewczynę?

Idealne dziewczyny istnieją, wystarczy dobrze poszukać i się nie spieszyć.

W idealnym świecie telewizyjnych show są pokazywane idealne kobiety. Takie też powstają dzięki palcom i wyobraźni grafików komputerowych. Wychodząc na ulicę rzadko spotykamy wyobrażenie idealnej dziewczyny, jednak jeśli cierpliwie poszukamy, to może nam się uda taką odnaleźć.

Reklama

Bardzo często w naszych poszukiwaniach trafiamy na jednostki nieodpowiednie, które po pewnym czasie drenują nasz portfel i serce. Dlatego każdy z nas musi nauczyć się odróżniać idealne dziewczyny od tych nieco gorszych.

Aby uniknąć straty czasu, problemów z sercem i stanem konta bankowego przygotowaliśmy dla was raport oparty na badaniach amerykańskich, niemieckich i brytyjskich naukowców.

Wiek

Według badań idealna dziewczyna powinna być w wieku 23-27 lat. Jeśli jest młodsza występują pewne niedogodności. Na przykład mieszka z rodzicami, nie ma pracy, czy też nie może wyjść w nocy na miasto. Choć oczywiście są od tego chwalebne wyjątki i nie należy o tym zapominać.

Idealna dziewczyna nie powinna też przekraczać pewnej granicy wieku. Górna granica średniej stanęła na 27. roku życia. Powód jest dość prozaiczny, choć dla nas nieco dziwny - kobieta w późniejszych latach staje się brzydsza. Tak przynajmniej twierdzą naukowcy. My spotkaliśmy się z wieloma paniami po 30, które wyglądały całkiem dobrze.

Edukacja

Jakby nie było to ważna kwestia. Choć często wykształcenie nie idzie w parze z wiedzą i inteligencją (spójrzcie na obecną maturę), to jednak lepiej rozmawia się z elokwentną dziewczyną. Badania wykazują, że najlepiej dobrane są pary, gdzie wykształcenie partnerów, lub ich doświadczenie zawodowe są na podobnym poziomie. Wówczas mogą się porozumieć bez większych zgrzytów.

Jest to również wygodne w sytuacji, gdy zabiera się swoją partnerkę na ważne spotkania biznesowe, czy imprezy, gdzie obowiązuje pewien poziom zachowania. Dlatego zwracajcie baczną uwagę na sposób bycia i ogólny poziom edukacji. Ściana wytapetowana dyplomami często nic nie daje.

Stan cywilny

Oczywiście wskazanym jest, żeby dziewczyna nie była zamężna. Przynajmniej w ostatnim czasie. I dobrze by było, żeby ewentualny były mąż, przynajmniej na początku znajomości, nie wiedział o naszym istnieniu. Byli mężowie to bardzo często bardzo dziwne jednostki i nie ze wszystkimi da się po męsku przy flaszce dogadać.

Generalnie najlepszym rozwiązaniem będzie znalezienie sobie partnerki bez bagażu doświadczeń.

Wzrost

Są mężczyźni, którzy wolą dziewczyny niższe od siebie, są również tacy, którzy wolą wyższe. Utarło się, że to kobieta powinna być niższa, jednak nie powinno to determinować wyborów. Jedne kobiety czują się pewnie w ramionach wysokiego, potężnie zbudowanego mężczyzny, inne nie.

W tej kwestii kierowalibyśmy się osobistymi upodobaniami.

Waga

Jest pewien rosyjski dowcip, który mówi, że dziewczyna powinna ważyć mniej niż suma wszystkich produktów, które są w lodówce. Jeśli dziewczyna prosi cię o zrobienie zakupów, uważaj na listę sprawunków. Może się okazać, że twa partnerka staje w wyścigu z lodówką o prymat.

A mówiąc poważnie: o gustach i wadze kobiety się nie dyskutuje.

Pochodzenie

Wbrew pozorom to również jest ważna kwestia. Kiedy zaczynamy spotykać się z dziewczyną z innego kręgu kulturowego na początku może być cudownie: całodzienne rozmowy o różnicach, które są między waszymi państwami, o religii, filozofii, etc.

Niestety po pewnym czasie różnice kulturowe mogą być na tyle duże, że zaczniecie się od siebie oddalać, aż w końcu odejdziecie w przeciwne strony.

Praca

Pracująca dziewczyna jest świetnym wyborem, ponieważ jest niezależna i samodzielnie może decydować o swoim życiu, a nie tylko wprowadzać dren do twej karty kredytowej. Ma to swoje ogromne zalety.

Rozmiar piersi

Dla wielu mężczyzn jest to bardzo ważny czynnik wyboru partnerki. Ważne jest, czy na klatce piersiowej cokolwiek widać, czy jest twarde, czy obwisłe, czy małe, czy też duże. W tej kwestii doradzimy tylko tyle, że w późniejszych latach małe piersi mniej przeszkadzają.

Kolor włosów

Brunetki, blondynki, ja wszystkie was dziewczynki... i tak dalej. A kogo teraz obchodzi kolor włosów, kiedy na rynku jest taka ilość łatwo dostępnych farb i wszystkie dziewczyny zmieniają co jakiś czas ich kolor?

To tylko kilka wartych zauważenia rad, którymi podzielili się z nami naukowcy badający kwestię idealnej dziewczyny. Pewnie i tak każdy z was wybierze partnerkę wedle własnego gustu i upodobań. Jednak pamiętajcie, że warto zapamiętać niektóre z naszych podpowiedzi.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kobieta | dziewczyna | idealna dziewczyna | seks i związki | włosy | partnerstwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje