Reklama

Duży penis oznacza lepszy seks?

Wielkość sprzętu ma znaczenie! /123RF/PICSEL

Czy wielkość penisa ma wpływ na osiągnięcie orgazmu przez partnerkę? Okazuje się, że tak i to bardzo duży.

Reklama

Takie wnioski wypływają z wieloletnich badań naukowców, którzy przeprowadzili sondy pośród kilku tysięcy kobiet.

Osobą, która jako pierwsza zajęła się badaniem zagadnienia był profesor Stuart Brody z Uniwersytetu Zachodniej Szkocji. Badania, które przeprowadził, a za które wielu mężczyzn może go znienawidzić zakładało udział ponad tysiąca kobiet, którym zadano pytanie dotyczące satysfakcji podczas stosunku dopochwowego (przy czym definiowano go jako: "orgazm osiągany podczas ruchów penisa w pochwie, bez dodatkowej stymulacji") a także o ich wiedzę z dziedziny wychowania seksualnego.

Reklama

Pierwsze badania dały podstawę do tego, co wiemy dziś. Dzięki nim dowiedzieliśmy się, że kobiety nie do końca przepadają za długą i namiętną grą wstępną. Owszem nie może jej zabraknąć, ale wystarczy, że rozgrzejemy kobietę do odpowiedniej temperatury, a później wiele będzie zależało od wielkości penisa.

Tak dokładnie. Ponieważ i te badania przeprowadzone przez Stuarta Brody’ego, jak i niedawno ogłoszone wyniki międzynarodowego zespołu seksuologów mówią dokładnie to samo. Wyniki są jednoznaczne i mówią, że kobiety wolą uprawiać seks z mężczyznami hojniej obdarzonymi przez naturę.

Można się oczywiście ratować różnymi sztuczkami, jednak nie zawsze to się udaje. Opanowanie do perfekcji sztuki gry wstępnej i różne techniki seksualne mogą w jakiś sposób zrekompensować stratę, mimo to kobiety podkreślają, że duży penis to jest to, czego oczekują.

A co to znaczy duży penis? Owa magiczna granica, to zdaniem badaczy 14 centymetrów. Tak stwierdziło ponad 34 procent ankietowanych kobiet.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje