Reklama

Test na to, czy udaje orgazm

Martwicie się, że wasza partnerka udaje rozkosz? Teraz możecie to sprawdzić!

W prawdzie, jak informuje "Super Express", potrzebne jest do tego badanie mózgu przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz sztab naukowców, ale wreszcie wiemy, że podczas prawdziwie przeżywanego orgazmu spore fragmenty kobiecego mózgu...po prostu wyłączają się.

Reklama

Naukowcy przebadali 13 kobiet i 11 mężczyzn. Pary podłączano do specjalnej aparatury, a potem zostawiano "samym sobie". Ale nie do końca, bo grupa badaczy oglądała ich harce zza weneckiego lustra.

Po inspirującym seansie badacze zbadali wyniki skanów mózgów kobiet, które uprawiały seks w trakcie eksperymentu.

Okazało się, że gdy kobieta odczuwa prawdziwą przyjemność, sfery mózgu odpowiedzialne za strach i emocje przechodzą w stan uśpienia, relacjonuje "Superak". Jeśli kobiety udawały, to te same rejony mózgu pozostawały aktywne, a nawet - trochę pobudzone. Tak jakby obawiały się, że partner odkryje podstęp.

Oczywiście trudno jest stwierdzić, w jaki sposób warunki badania wpłynęły na jego wyniki, uważa "SE". W końcu wyobraźcie sobie uprawianie seksu z głowami podłączonymi do specjalnych aparatów i grupą jajogłowych, którzy obserwują każdy ruch. Może to trochę stresować. Ale czego się nie robi dla nauki?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: orgazm

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje