Reklama

Szkoła prymusów - WF

Jeśli szukasz najlepszej szkoły dla dorosłych, zapisz się do Prywatnego Instytutu Wyższych Pragnień Men's Health. Uwaga, pierwszy egzamin masz już tej nocy! Tym razem lekcja wychowania fizycznego.

Podstawy programowe z wychowania fizycznego

1. Trening w sypialni
2. Miłosne zapasy
3. Zabawy z piłką

Reklama

ROZGRZEWKA

A oto fakt naukowy, udowodniony przez ludzi z Uniwersytetu Kalifornia: mężczyźni, którzy ćwiczą trzy razy w tygodniu, uprawiają seks trzy razy częściej i są w tym lepsi niż mężczyźni, którzy nie ćwiczą.

ZOSTAŃ OSOBISTYM TRENEREM

Przekonaj ją, żeby seks traktowała jak rodzaj ćwiczeń. Potem przekonaj ją, że będzie lepiej wyglądać i lepiej się czuć, jeśli wysili się trochę i poćwiczy na twoich przyrządach. Badania dowodzą, że satysfakcja z seksu jest większa w związkach, w których kobiety regularnie inicjują seks.

ZRZUĆ KILOGRAMY, JEŚLI CHCESZ ZACHOWAĆ CENTYMETRY

Wiesz już, że nadwaga szkodzi twojemu sercu, ale pewnie zaskoczy cię informacja, że dodatkowe kilogramy szkodzą też twojemu penisowi - po prostu go skracają. Przybierając na wadze 7 kg, tracisz ponad centymetr. A oto dlaczego: warstwa tłuszczu, która chroni podbrzusze mężczyzny, w miarę przybierania na wadze dokonuje kolejnych podbojów i w końcu pokrywa też podstawę twojej tajnej broni, co sprawia, że penis zaczyna wydawać się mniejszy niż poprzednio.

POPRACUJ NAD MIĘŚNIAMI

Mówiąc ściśle, penis nie jest mięśniem. Ale naukowcy z uniwersytetu w Mediolanie zauważyli, że silniejsze mięśnie miednicy pozwalają na mocniejszą erekcję. Żeby je wzmocnić, poćwicz napinanie mięśni, które czasem wykorzystujesz, kiedy chce ci się sikać, ale nie ma gdzie. To proste ćwiczenie, które możesz wykonywać wszędzie i kiedy ci się tylko przypomni. Możesz ustalić jakiś plan, np. za każdym razem, kiedy dostaniesz w pracy e-maila wykonaj sześć szybkich skurczów. Przytrzymaj ostatni przez pięć sekund. Jeśli prowadzisz ożywioną korespondencję, może zostaniesz prawdziwym mięśniakiem.

Marek Szecht

Men's Health

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seks | Men's Health | szkoła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje