Reklama

Prosty sposób na lepszy seks

Czy na to, jak radzimy sobie w łóżku mogą wpłynąć nasze sny? Ludzie nauki przekonują, że między marzeniami sennymi a zadowoleniem partnerki ze stosunków istnieje pewna zależność.

Według duńskich naukowców znaczącą poprawę życia erotycznego może przynieść rozmowa z partnerką o tym, co nam się śniło. Może to dziwić, ale badacze są pewni swego. Takie konwersacje mogą sprawić, że z czasem zaczniemy dzielić się bardziej pikantnymi szczegółami na temat swoich fantazji i pragnień.

Reklama

Jak tłumaczą naukowcy sny są bardzo intymną sprawą, jaką często nie dzielimy się z nikim innym. Dzieje się tak, ponieważ często odzwierciedlają one stan naszego ducha. Mówiąc o nich głośno podkreślamy jak ważna jest dla nas druga osoba, a ponadto dajemy jej do zrozumienia, że nie mamy nic do ukrycia.

Rozmowy na temat snów mogą sprawić, że staniemy się sobie bliżsi w związku. To może być furtką dla poważniejszych rozmów na temat waszych wspólnych pragnień - przede wszystkim tych dotyczących seksu.

Warto jednak wziąć pod uwagę, że są sny, którymi nie powinniśmy się dzielić. Partnerka niekoniecznie musi chcieć słuchać naszych zwierzeń dotyczących wyśnionego powrotu do byłej albo urojonych igraszek z inną kobietą.

Badacze słusznie dowodzą, że w łóżku nie liczy się wyłącznie technika, ale także atmosfera i rodzaj więzi między kochankami.

Tę ostatnią można wzmocnić właśnie poprzez zaproponowany przez nich sposób. Warto go wypróbować.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: boski w łóżku | seks i związki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje