Reklama

Ona ma nosa

Zapach dociera do mózgu szybciej niż obraz czy dźwięk, a eksperci twierdzą, że nos jest najbardziej erogenną strefą kobiety. Zobacz, co kobiety sądzą o tym, jak używać mydła, płynu po goleniu oraz naturalnych zapachów ciała, aby ona pożądała cię jeszcze bardziej.

Na samą myśl o połechtaniu nosem męskiej skóry pomiędzy jego uchem a kołnierzykiem koszuli dostaję gęsiej skórki. Gdyby nie wywoływało to zgorszenia w cywilizowanym społeczeństwie, stosowałabym tę metodę na randkach, aby od razu móc oddzielić ziarno od plew. To najlepszy sposób, żeby dowiedzieć się, czy chcę się z facetem przespać, czy nie. Tak po prostu. Nie jestem osamotniona w moim "zwierzęcym"zachowaniu. Spytajcie którąkolwiek z tysięcy kobiet, które lubią spać w używanych koszulkach swoich mężczyzn; albo kobiety, które dawały facetowi kosza ponieważ "on po prostu nie pachniał zbyt dobrze". Kobiecy nos wie najlepiej.

Reklama

Świeżość naturalnego zapachu

Pachy, pachwiny, stopy oraz niewielki kawałek skóry za uszami wydzielają bardzo intensywny zapach, który można nazwać waszym indywidualnym zapachem. Większość mężczyzn traci czas i pieniądze na próby pozbycia się tego, czego w sferze zapachów po prostu pozbyć się nie da. Nie zalecam tutaj oczywiście zupełnego zrezygnowania z mycia się, mówię tylko, że nadmierne szorowanie ciała i takież używanie dezodorantów powodują, że sami usuwacie informacje, których brak może spowodować, że kobiece uda nigdy się przyjaźnie nie rozchylą.

Szwajcarski zoolog profesor Claus Wedekind z uniwersytetu w Brnie przeprowadził w 1996 roku jeden z pierwszych eksperymentów dotyczących związków zachodzących pomiędzy zapachem ludzkiego ciała i pociągiem płciowym. Wedekind poprosił wybrane kobiety o ocenienie zapachu koszulek - noszonych przez różnych mężczyzn przez dwie noce - pod kątem ich atrakcyjności płciowej. W przeważającej części, kobiety wskazywały na koszulki noszone przez tych mężczyzn, których genetyczna odporność na choroby różniła się od ich własnej. Innymi słowy, kobiety mają zdolność do wykrywania indywidualnych różnic w zapachach mężczyzn, która pomaga im w wyborze wartościowego partnera seksualnego.

Dowiedz się więcej na temat: ekspert | zapach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje