Reklama

Korepetycje z seksu

Na wiedzę nigdy nie jest za późno, tym bardziej na taką, która przynosi wymierne i natychmiastowe efekty. Szybkie korepetycje z nauk ścisłych dadzą ci łóżkowy oręż i pewność, że zdasz w nim każdy egzamin.

Matka Natura tak to sobie genialnie obmyśliła, że, na dobrą sprawę, wszyscy do siebie w seksie pasujemy. Masywnie zbudowani do nierzucających cienia, z metra cięci do wysokich, puszyści

Reklama

do chudzielców - w zasadzie każda konfiguracja jest możliwa i może dawać satysfakcję.

Jednak między "pasuje" a "idealnie pasuje" jest całkiem spora przestrzeń do wypełnienia. Nie zawsze też mamy wpływ na niektóre partie naszego ciała, bo, jak wiadomo, penis, na przykład, mimo codziennych lub prawie codziennych intensywnych ćwiczeń nie chce urosnąć, drań, nawet o pół centymetra w górę. W tej sytuacji pora nadrobić wszystkie opuszczone zajęcia z matematyki, geometrii i fizyki, bo to właśnie one mogą być kluczem.

MATMA

1. Powtórka z mnożenia

Wyniki tych badań, opublikowane na łamach "Evolution and Human Behavior", mogą z Ciebie zrobić cynika, więc jeżeli masz skłonność do wyciągania szybkich wniosków lub uogólnień - nie czytaj. Oto doktorzy z uniwersytetu w Newcastle, Thomas Pollet i Daniel Nettle, postanowili pochylić się nad problemem kobiecych orgazmów.

Tego rodzaju badania były już oczywiście wcześniej prowadzone i przynosiły szczątkowe informacje, że np. częstotliwość kobiecych orgazmów wzrasta, gdy ich partner jest symetrycznie zbudowany, lub że kobiety będące w związkach z atrakcyjnymi partnerami chętniej o nich opowiadają niż te w związkach w facetami urody nienachalnej. Tym razem wzięto pod lupę zależność między zamożnością męskich partnerów a seksualnym zadowoleniem partnerki.

Badania przeprowadzono w Chinach, ponieważ właśnie w tym społeczeństwie częstotliwość orgazmów jest dla kobiet głównym wskaźnikiem łóżkowej satysfakcji i zadowolenia ze związku. Przebadano 1543 kobiety w wieku od 20 do 60 lat, które znajdowały się w stałym związku i posiadały pełne informacje na temat swego partnera. Wyniki były następujące: wśród najuboższych związków, na pytanie o orgazm, odpowiedzi "nigdy" i "zawsze" rozkładały się, mniej więcej, po 50 proc. W niższej klasie średniej "zawsze" miało 45 proc., a "nigdy" 30 proc., natomiast w wyższej klasie średniej odpowiednio 55 proc. i 25 proc.

Najciekawsze były wyniki w najzamożniejszej grupie - 90 proc. kobiet zawsze osiągało orgazm z bogatym partnerem, a tylko niecałe 10 proc. nigdy. Innymi słowy, znając PIT-a mężczyzny, można przewidywać, jak często jego partnerka będzie szczytowała podczas stosunku. Nie kiwaj głową, że zawsze to przeczuwałeś, tylko dla własnego, dobrego samopoczucia pomnażaj majątek. Nikt ci wtedy nie podskoczy, siewco orgazmów, ty.

2. Powtórka z liczenia

Stoisz nago przed lustrem i już się pogodziłeś z faktem, że twój penis nie rośnie od czasu, gdy przestałeś dojrzewać. Ale dlaczego, bydlę jedno, maleje?! Czy to w ogóle możliwe? Możliwe, chłopie, możliwe. Linijka nie kłamie. Warstwa tłuszczu, która chroni twoje podbrzusze, zwiększa swoje terytorium w miarę jak przybierasz na wadze. 7 kilogramów nadwyżki i tracisz ponad 1 centymetr, 14 kilo już prawie 2 i pół centymetra, brrrr..., dalej strach myśleć. Człowieku, ludzie za ciężkie pieniądze poddają się operacjom plastycznym, byle zyskać cokolwiek, bo każdy centymetr na wagę złota, a ty tak lekką ręką? Policz dobrze, czy ci się to opłaca.

GEOMETRIA

1. Powtórka z kątów

Naukowcy przyłożyli kątomierz do wszystkich naszych pozycji seksualnych i wyszło im, że najbardziej orgazmiczny, jeżeli chodzi o intensywność, jest ten 24-stopniowy. Chodzi oczywiście o kąt nachylenia jej bioder i miednicy podczas stosunku. Nie znaczy to, że ona w innych pozycjach do orgazmu nie dojdzie, ale ta wyjątkowo mu sprzyja. Doskonale sprawdza się zwykła poduszka lub niewielki wałek pod jej pupą, ale wejście na stronę www. liberator.com powinno zaispirować waszą wyobraźnię.

2. Powrót kątów 2

Gdyby potraktować kobiecą pierś jako okrąg 360-stopniowy, to najbardziej powinien zainteresować cię kąt 120 stopni, między, powiedzmy, godziną 10 a 14, patrząc z góry na leżącą pod tobą partnerkę. Według uczonych z Austrii ta północna część piersi jest tak wrażliwa, że pieszczoty jej działają na kobiety bardziej podniecająco niż pieszczoty brodawek piersiowych. Co więcej, wyliczyli też, że lepiej działa równomierny nacisk całą dłonią niż punktowy nacisk palcami. Możesz się uśmiechać na "mędrca szkiełko i oko", ale co szkodzi sprawdzić, czy to przypadkiem nie działa.

Dowiedz się więcej na temat: nacisk | powtórka | korepetycje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje