Reklama

Kochanek numer 1

Nie musisz być pierwszy, bądź najlepszy. To, co sprawia sprawia, że facet staje się kochankiem niezapomnianym nie ma nic wspólnego ze znajomością wyrafinowanych pozycji.

Oto, na co powinieneś zwrócić uwagę, by zasłużyć na to miano.

Reklama

Zapomnij o grze wstępnej. Dobry seks nie polega na tym, że odpracowujesz grę wstępna, by potem przejść już do rzeczy. To nie są dwie oddzielne fazy seksu. Jedno z drugim powinno się przeplatać. W trakcie stosunku warto przerwać sobie na chwilę i przejść do pieszczot oralnych, stymulacji jej łechtaczki ręką czy innych technik. I po chwili powrócić do przerwanej czynności. I tak kilka razy.

Południowym szlakiem. Nie zaskoczymy Cię chyba mówiąc, że dobry seks oralny to podstawa sukcesu w karierze kochanka niezapomnianego. Schodź na dół powoli, całując ją i pieszcząc. Niech oczekuje Cię z napięciem, to bardzo podniecające. Kiedy już osiągniesz cel, używaj na przemian płaskiego języka, samego czubka języka i ust, zataczając większe i mniejsze kółka dookoła jej łona. Samą łechtaczkę drażnij delikatnym muśnięciem języka co 10 - 15 sekund. Taka pieszczota doprowadza większość kobiet do orgazmu.

Poczekaj z wejściem. Wilgotna pochwa nie oznacza jeszcze gotowości do stosunku. Świadczy tylko o tym, że Twoja partnerka zaczyna być podniecona.

Zobacz, jak ona sama to robi. Mniej niż połowa kobiet potrafi osiągnąć orgazm podczas samego stosunku. Wiele kobiet jest zakłopotanych faktem, że potrzebują dodatkowej stymulacji ręką czy językiem. Co gorsza, trudno im o tym rozmawiać z partnerem, a już zwłaszcza z nowym. Twoim zadaniem jest sprawić, aby poczuła się na tyle zrelaksowana, bezpieczna i akceptowana, żeby bez skrępowania pokazać Ci, jak lubi być pieszczona. Jeżeli lubi stymulację wibratorem, dlaczego nie włączyć go do waszych zabaw?

Gra końcowa. Tyle się mówi o grze wstępnej, a jakoś rzadziej o fazie seksu po stosunku. A to dla kobiet chwila, kiedy potrzebują największej czułości i bliskości partnera. Nigdy nie zapomnij jej mocno przytulić i zapewnić o tym, że jest piękna, wspaniała, najlepsza... W tym momencie sprawdzają się delikatne pieszczoty twarzy, głaskanie po włosach, łagodne pieszczoty pleców i pośladków.

Tekst pochodzi z magazynu

Men's Health

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kochanek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje