Reklama

Kobiety zawsze mówią, czego chcą w sypialni. Naprawdę!

Kluczem do zrozumienia potrzeb kobiety w sypialni jest... dźwięk. Płeć piękna rzadko kiedy mówi wprost o swoich potrzebach, dlatego nieocenioną pomocą okaże się przygotowany przez nas "słownik".

Panie nie lubią dawać konkretnych instrukcji swoim partnerom. Wolą, aby sami odkryli, co tak naprawdę powinni robić, aby doprowadzić je do wrzenia. Co najgorsze, czasami wysyłane przez nie sygnały naprawdę ciężko jest rozszyfrować.

"Nie przestawaj!"

Reklama

Kiedy usłyszysz z ust kobiety taką wskazówkę oznacza to, że nie powinieneś zwiększać bądź obniżać tempa swoich ruchów. Najlepiej jeśli w niezmiennym rytmie będziesz kontynuował wykonywaną czynność.

Nie daj ponieść się emocjom - tej "komendy" nie tłumaczy się jako "szybciej i mocniej"., gdyż może to zrujnować sposób w jaki partnerka odczuwa aktualnie bodźce. Warto o tym pamiętać podczas kolejnego zbliżenia.

Jest zupełnie cicho


Kiedy w trakcie stosunku zapada cisza wcale nie należy panikować. W przypadku sporej grupy kobiet jest to znak, iż zbliżają się one do orgazmu. Oczywiście są też takie, którym wtedy zdecydowanie lepiej jest krzyczeć.

Powinieneś jednak pamiętać, że nie wszystkie przedstawicielki płci pięknej zachowują się w taki sposób. Oczywiście podejrzenie długa cisza jest oznaką tego, że partnerka wcale nie szczytowała, a po prostu jest niezadowolona. Aby stwierdzić ten drugi przypadek użyj narządów wzroku.

Czasami wolę to zrobić sobie sama...

Słysząc taką deklarację niejeden mężczyzna pomyśli, iż jest w tarapatach. Prawda okazuje się być zupełnie inna. Kobieta mówiąca swojemu mężczyźnie o tym, że sama lubi sobie sprawiać przyjemność wcale nie chce się od niego odzwyczaić. Jej słowa powinieneś zinterpretować jako chęć na częstsze współżycie.

Chyba nie musimy ci przypominać, że wskazówkami będą dla ciebie także dźwięki nie będące słowami - kochając się zwracaj uwagę na jej oddech, to, co szepcze czy jej lekkie postękiwanie. Odpowiednio reagując na te sygnały szybciej doprowadzisz ją do wrzenia. Doskonały kochanek wie, że w łóżku trzeba posługiwać się wszystkimi zmysłami.

 

 

 

 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seks i związki | jak zrozumieć kobietę | orgazm

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje