Reklama

Kamasutra: jak ją ugryźć

Za pomocą naszych ust i palców możemy robić rzeczy, o których nie śniło się filozofom. Poza hinduskimi. Jak całować, drapać, gryźć i kąsać radzi Watsjajana w drugiej części uwspółcześnionej wersji Kamasutry.

Nie poleca się gryźć dziewczyny, gdy wylądujecie w łóżku pierwszy raz. Ale w miarę, jak dzięki połączeniu czułości ze zdecydowaniem, będziesz zdobywać jej zaufanie, możesz zacząć ją gryźć, drapać czy na co wam przyjdzie ochota.

Reklama

Tak mówi Watsjajana, autor Kamasutry. Jego naukowy zapał do wyliczania różnych rodzajów gryzienia i drapania, może ostudzić najgorętszego kochanka, ale zaraz potem mamy fragment, który rozpali kastrata. Dowiedzmy się więc, co to pawia nóżka, a co sznur rubinów.

Pamiętajmy, że Watsjajana zaleca dowolność w stosowaniu proponowanych rozwiązań. Przekonuje, że wszystkie metody w łóżku są dobre, jeśli sprawiają przyjemność. W każdym konkretnym przypadku trzeba zdać się raczej na impuls niż regułę, choć nie należy lekceważyć drogowskazów. Oto i one:

Lekcja 3 - Rozmaitość pocałunków

Drapanie, szczypanie i gryzienie to są rzeczy, od których nie powinno zaczynać się znajomości z kobietą chyba, że chce się ją szybko skończyć. Lepiej zacząć od pocałunków. Dobre miejsca to wargi, wnętrze ust, czoło, włosy, policzki, oczy, pierś mężczyzny, pierś kobiety, brzuch, wewnętrzna część ud, srom i łechtaczka Tutaj kolejność całowania tez jest istotna. Najpierw góra potem dół.

Całujemy te miejsca poziomo, skośnie, będąc odwróconym bądź gwałtownie - wtedy układamy jej wargi w dzióbek przy pomocy palca wskazującego i kciuka, otaczamy swoimi i przyciskamy. Gdy chcemy urozmaiceń, można się bawić w grę, kto pierwszy pochwyci wargę partnera.

Inne części ciała można całować różnie. Zwyczajnie, gwałtownie, z naciskiem lub wyjątkowo delikatnie, jak kto woli, kiedy woli i z wyczuciem chwili - to najważniejsze. Całujcie śpiącą partnerkę w celu rozbudzenia jej pożądania,. Partnerki, nie rozbudzajcie się zbyt szybko, dla zabawy oczywiście. Całujcie go w rewanżu,gdy rozmawia przez telefon w ważnej, służbowej sprawie, dla wytrącenia z równowagi. Całujcie się wszędzie. A jak gryźć i drapać?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: lekcja | rzeczy | znak | sznur | Piersi | kamasutra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje