Reklama

13 sposobów, żeby lepiej uprawiała seks

13 sposobów, aby twoja partnerka została mistrzynią w łóżku i nawet się nie zorientowała, że to ty jesteś instruktorem.

Twoja partnerka nie daje ci w seksie tego, co lubisz? Po prostu pokaż jej, o co ci chodzi. Ludzie nie czytają w myślach. "Men's Health" radzi, co robić, gdy partnerka w różnych sytuajach nie chce dodać gazu, jeździ zbyt ostrożnie albo z kolei zawsze chce wyprzedzać.

Reklama

1 - Na ręcznym

Ona jest zbyt delikatna, gdy pieści cię ręką? Wyobraź sobie, że twoja partnerka jest niewidoma, a twoim zadaniem jest pokazanie jej drogi do domu.

- Połóż swoją rękę na jej dłoni , palce na palcach i pokaż jej, jakie ruchy powinna wykonywać, żeby ci sprawić największą przyjemność - radzi dr Sadie Allison, seksuolog. - Bądź stanowczy i wykonaj zadanie do końca, tak by następnym razem wiedziała, jaki lubisz ucisk i tempo.

2 - Na ssaniu

Kiedy pieści Cię ustami, chwyć jej dłoń i pokaż, jak jej używać w trakcie pieszczot. - Wiele kobiet - mówi dr Allison - uważa, że fellatio to praca tylko dla ust. Pokaż jej, o ile łatwiej, żeby nie powiedzieć: szybciej, cała zabawa przebiega, jeśli pomaga sobie ręką.

3 - Uzupełnij płyny

Ruchy suchej ręki na twoim penisie mogą być nieprzyjemne, przynajmniej kobiety tak myślą - przez analogię do swoich odczuć. Rozwiązaniem jest odrobina lubrykantu roztarta na ręce, np. Feminum Herba (ok. 16 zł), K-Y Johnson &Johnson żel nawilżający (ok. 18 zł), albo Durex Play żel 2 w 1 (ok. 20 zł). Wszystkie żele do kupienia w aptece bez recepty. Twój penis będzie z łatwością przesuwał się w jej dłoniach. To też jest najlepszy sposób, aby zachęcić ją do mocniejszych, bardziej zdecydowanych ruchów.

4 - Parkowanie bokiem

Raczej nie wzorujcie się na filmach XX, gdzie kobieta, pieszcząc ustami mężczyznę, na ogół przed nim klęczy. Większość ankietowanych kobiet nie przepada za tym. Dr Allison radzi, abyś zamiast stać, położył się na łóżku na wznak, tak by twoja partnerka miała dostęp do Ciebie z boku. Taka pozycja jest dla niej wygodniejsza.

5 - Na luzie

Jeżeli twoja partnerka w środku nie jest taka sprężysta, jakbyś oczekiwał, namów ją na pilates. - Pilates znakomicie wzmacnia dokładnie te mięśnie, które pracują podczas uprawiania seksu - tłumaczy Alvin Quek z międzynarodowej organizacji zrzeszającej trenerów pilatesu Pilates International.

Najlepiej kup swojej dziewczynie od razu karnet, bo tylko regularne ćwiczenia wzmocnią jej wewnętrzne mięśnie pochwy na tyle, że poczujesz wyraźnie silniejsze skurcze, a to w znaczący sposób zwiększy doznania zarówno twoje, jak i twojej partnerki.

Dowiedz się więcej na temat: seksuolog | mięśnie | seks | partnerka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje