Reklama

Włoska modelka szokuje na wybiegu

W skąpym stroju kąpielowym pokazała się na wybiegu podczas mediolańskiego Tygodnia Mody ciężarna włoska modelka Raffaella Fico, którą świat poznał, gdy ogłosiła tuż po piłkarskich mistrzostwach Europy, że oczekuje dziecka napastnika "Azzurri" Mario Balotellego.

Udział byłej dziewczyny piłkarza, która jest w szóstym miesiącu ciąży, w pokazie Pin Up Stars wywołał sensację. Po raz pierwszy na prestiżowych pokazach w stolicy Lombardii zobaczono ciążowy brzuch modelki.

Reklama

Włoskie media nie bez sarkazmu zauważają, że zanim modelka pokazała brzuch na imprezie, śledzonej przez cały świat mody, zaprezentowała znacznie więcej ze swego prywatnego życia.

To w kolorowym piśmie ogłosiła, że jest w ciąży z Balotellim i na łamach prasy również zamieściła otwarty list do niego informując, że w odpowiedzi na jego żądanie testu DNA zgadza się na to, by udowodnić jego ojcostwo.

"Pragnę tego dziecka z całego serca. Ono nie przybyło na ten świat przypadkiem. Jest owocem miłości dwojga ludzi i ty wiesz, o czym mówię. Ten list to jedyna możliwość, żeby się z tobą porozumieć. Jestem gotowa przeprowadzić testy DNA, ale wciąż mam sms-y, które wysyłałeś mi z Krakowa (Balotelli podczas Euro 2012 przebywał z drużyną Włoch w Wieliczce, a trenował w Krakowie - przyp. red.). Pisałeś w nich, że jesteś szczęśliwy" - pisała w publicznym liście do Balotellego Fico,

Piłkarz nie odpowiedział na ten list. Za to wyżalił się prasie.

"Wydaje mi się nie fair, żeby ojciec dziecka dowiadywał się o ciąży swojej partnerki w czwartym miesiącu. Denerwuje mnie też to, że ona zarabiała na całej sprawie grube pieniądze, sprzedając wywiady i zdjęcia prasie" - przyznał rozczarowany Mario Balotelli komentując w jednym z wywiadów zachowanie swojej ekspartnerki.

Modelka w końcu zgodziła się na test DNA, który został przeprowadzony, ale jego wyniki nie zostały podane do publicznej wiadomości. 

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje