Reklama

Mężczyzna też może zadbać o swoją urodę?

Dbałość o wygląd to już obowiązek każdego mężczyzny. Oczywiście, nie ma co przesadzać z żadną stronę, ale czasy, gdy wystarczył grzebień i golarka, dawno odeszły do lamusa.

Specjaliści Concierge radzą dzisiaj, dlaczego żadne dodatki nie przebiją dobrego wyglądu.

Reklama

Osiedlowy salon nie wystarczy

Garnitur za 3 czy 5 tysięcy - nawet on się nie obroni, gdy na głowie apokalipsa. Męskie włosy i fryzury to temat na osobny artykuł. Sporadyczne wizyty w osiedlowym salonie i mycie głowy byle czym - to było dobre dla naszych dziadków.

Nawet dziecko wie, że fryzura może oszpecić, a dobrze dobrana poprawić wygląd każdemu. Na fryzjerze nie ma co oszczędzać, a jeśli znajdziemy właściwego - warto być mu wiernym. Dobry fryzjer poleci także odpowiednie produkty, zależnie od typu włosów, czy ewentualnych problemów z nimi. W drogeriach za to znajdziemy szeroki wybór męskich produktów pielęgnacyjnych do włosów. Warto je zakupić, gdyż kobiece produkty są często niewystarczające. Męski włos jest grubszy i ma inną strukturę, wymaga więc specjalnego traktowania.

Żel to przeżytek lat '90. Dziś czupryna sztywna od żelu kojarzy się nie najlepiej. Firmy fryzjerskie oferują pełną gamę alternatywy - brylantyna, wosk, krem do układania - opcji jest dużo. Jeśli jednak nie czujemy się pewnie z produktami stylizacyjnymi, lepiej zdecydować się na fryzurę nie wymagającą wiecznej opieki. Również wszystkie Panie wiedzą, jak ważne jest dobre cięcie.

Kontekst przy wyborze perfum jest istotny

Na mężczyznę zadbanego składa się wygląd, ubiór i ...zapach. Każda kobieta potwierdzi, jak ważnym elementem wizerunku jest zapach mężczyzny, to także element uwodzenia. Rynek perfum dla mężczyzn jest niezwykle bogaty - wybór może przyprawić o zawrót głowy. Również znane firmy odzieżowe mają w swojej ofercie męskie zapachy.

Sprawdzonym sposobem jest zaufanie swojej partnerce. Ona wie najlepiej jakim zapach chce czuć na swoim mężczyźnie. A czyż ostatecznie nie o to właśnie chodzi? Należy tylko pamiętać, szczególnie latem, że zapachy trzeba dostosować do okazji. To, co sprawdzi się na wieczorne wyjście, niekoniecznie nadaje się na letnie podróże zatłoczonym autobusem.

Jakość najważniejsza

Lato to dobry czas, by zadbać o siebie. Więcej luzu, energii, czasu. Dbałość o siebie to nie tylko doraźna sprawa - to także inwestycja w przyszłość. Pamiętajmy więc o regułach - dobry garnitur, dobry zapach, dobry krem i porządna fryzura. Mężczyźnie naprawdę wiele nie potrzeba, byle jakość była dobra!

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje