Reklama

Wiosna zagląda do szafy

Jest taki moment kiedy wiesz, że przyszła wiosna. Nie da się tego przegapić. Z dnia na dzień robi się zielono, kwitnąco i świeżo. Po zimie wszystko oddycha i zrzuca ciepłą skorupę. Nie czekaj i poddaj się procesowi wybudzania z zimowego snu. Pamiętaj, że twoja szafa też potrzebuje wiosennego orzeźwienia...

Co tu dużo gadać - dawno minęły czasy, kiedy prawdziwy mężczyzna miał głęboko w poważaniu to, co się dzieje w modzie. Zmieniamy się - zwracamy uwagę na kolory, materiały i fason ubrań. Wciąż musimy nad sobą pracować, ale jest coraz lepiej. Zmierzamy w dobrym kierunku. By dotrzeć do celu czasami potrzebujemy przewodnika. Są tacy, którym jest on zbędny, bo z czasem moda staje się sferą, w której jesteśmy w stanie poruszać się sami. Mimo to, momentami warto skorzystać z sugestii sprzymierzeńca w walce o dobry wygląd.

Reklama

Taką rolę spełniają sami projektanci, którzy co najmniej dwa razy w roku przedstawiają światu swoje wizje. I choć nie zawsze muszą być one trafione i zgodne z twoim gustem z pewnością znajdziesz w nich coś dla siebie...

W swojej szafie na pewno masz kilka "pewniaków" - rzeczy podstawowych i ponadczasowych, które z powodzeniem możesz wykorzystać przy stworzeniu swojego wiosennego image'u. Można to powtarzać jak mantrę, ale prawda jest taka, że modny facet nie jest jak chorągiewka na wietrze. Musi mieć swój własny styl, wypracowany i dopasowany do osobowości. Sprawdź, czy do twojego charakteru pasują propozycje na najbliższe kilka miesięcy!

Tej wiosny na pewno przyda się bluza z kapturem. Najlepiej szara i pozbawiona krzykliwych nadruków. Można ją z powodzeniem wykorzystać podczas treningu, jak i przy mniej formalnych okazjach. Biała koszula, wąski krawat i taki "kangur" to zestawienie, które pokaże młodzieńczą stronę twojego "ja".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: szafy | wiosna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje