Reklama

Przystojniak w ciemnych okularach

Pod względem zamiłowania do tych dodatków mężczyźni mogą z powodzeniem konkurować z kobietami. Tak samo jak one nie wyobrażają sobie lata bez modnych, przyciemnianych okularów.

Reklama

Lubią mieć ich kilka sztuk, najlepiej tych markowych, choć i na te tandetne, bazarowe też niestety znajdują się amatorzy.

Reklama

Podobnie jak kobiety, faceci przy wyborze okularów przeciwsłonecznych kierują się głównie obecną modą i swoim stylem. Co innego założy na nos mężczyzna typu macho, co innego "sportowiec", a jeszcze co innego "inteligent". Każdy jednak w mniej lub bardziej widoczny sposób chce okularami zwrócić na siebie uwagę. Odpowiednio dobrane okulary potrafią przecież zmienić wyraz twarzy, dodać tajemniczości i seksapilu. Są niemal nieodzowne przy wakacyjnej sztuce uwodzenia.


Przyciemnione okulary oprócz ochrony oczu przed słońcem i poprawy wyglądu ich właściciela mają jeszcze jedną zaletę. Pozwalają bezkarnie gapić się na kobiety, co nie jest latem bez znaczenia. Wystarczy przesłonić oczy i wpatrywać się w roznegliżowane damskie ciała na plaży czy basenie.

Od czasu do czasu wypada jednak swoje oczy odsłonić. Na pewno wtedy, gdy ona siedzi przed tobą, spragniona głębokich, wymownych spojrzeń...


Zdjęcia: AFP

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: przystojniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje