Reklama

Pornhub w walce ze wstydem na plaży

Problem znany każdemu mężczyźnie być może znalazł swoje rozwiązanie. Choć tanio nie będzie /123RF/PICSEL

Tylko mężczyźni zrozumieją, że beztroskie przyglądanie się kobietom w skąpych strojach kąpielowych na plaży może doprowadzić do krępującej sytuacji. Wygląda jednak na to, że ktoś znalazł sposób na jeden z największych plażowych problemów mężczyzn.

Reklama

Plaża kojarzy się głównie ze słońcem, orzeźwiającą morską bryzą, błękitną wodą i relaksem. To także miejsce, gdzie panuje raczej restrykcyjny dress code w postaci strojów kąpielowych, które ostatnimi czasy coraz więcej odsłaniają.

Reklama

Plażowicze płci męskiej chętnie korzystają z tego trendu, rzucając spojrzenia tu i tam. Widoki w takich miejscach, owszem, cieszą oko, ale mogą być przyczyną niezręczności.

Ktoś wreszcie wpadł na pomysł, żeby uchronić facetów przed wstydliwą sytuacją. Serwis Pornhub, znany nie tylko z platformy do udostępniania filmów dla dorosłych, ale także ze swojej linii gadżetów, zaprezentował... "Spodenki Bezerekcyjne".

To nic innego jak kąpielówki, które kamuflują krępujące reakcje męskiego ciała. Pomysł prosty, ale jak dotąd nikt na to nie wpadł.

Spodenki mają wbudowaną wewnętrzną podszewkę, która wzmacnia je z przodu na wypadek niechcianego ruchu. Jak piszą producenci: "Nie będziesz musiał już posiłkować się gazetą, książką, ręcznikiem czy w pośpiechu wchodzić nagle do wody". Szlachetne z ich strony.

Szlachetność kończy się jednak na pieniądzach (kąpielówki kosztują aż 70 dolarów) oraz na tym, jak firma reklamuje się na ubraniu. Tak, na spodenkach jest widoczne logo Pornhuba.

Jeśli tylko ktoś wie, co to za produkt, będzie już cały czasy myślał, że noszący spodenki może właśnie w tym momencie być tym wspomnianym obserwatorem z powodami do wstydu. Poza tym, to naprawdę ma niewiele wspólnego z lansem. Oto cena, którą przychodzi zapłacić za komfort.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje