Reklama

Co nosimy na jesieni

Zastanawiasz się jeszcze nad zakupem krótkich spodenek, przewiewnej koszulki czy kąpielówek na plażę? W świecie mody mają to za sobą i myślą o jesieni. Jesienne kolekcje wchodzą już do sklepów i przypominają o nadchodzącym chłodzie.

Lekkie, zwiewne pastele nasycone intensywnymi kolorami ustępują miejsca jesiennym barwom. Na wybiegach dominują ciepłe brązy, beże, szarości oraz czernie i biel. Modne są dodatki o intensywnych barwach: żółte, czerwone, pomarańczowe, kobaltowe czy o odcieniu butelkowej zieleni, które przełamuje się ciemnijeszymi detalami. Kreatorzy mody stawiają na gładkie materiały w stonowanych odcieniach, pojawiają się jednak kolorowe, geometryczne desenie czy metaliczny połysk.

Reklama

Dzianiny nadal królują. Ważne by były grube, plecione i odrobinę za duże. Warto zainwestować w lekko połyskujące welury, skóry naturalne oraz lakierowane i oczywiście futra. Te ostatnie pojawiają się też jako detale - na kołnierzach i czapkach.

Jak zwykle, najmodniejsze są marynarki i płaszcze dwurzędowe. Nieważny jest krój czy długość - nosi się wszystko, co ma dwa rzędy guzików. To pewnik tego sezonu, podobnie jak powracająca w wielkim stylu skóra. Spokojnie możesz nosić skórzane kurtki, spodnie i kamizelki nie narażając się na skojarzenia z harleyowcami czy kowbojami.

Iwona Grudnicka

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje