Reklama

Caterpillar Colorado - powrót klasyka!

Nie trzeba mieć dwóch szaf wypełnionych ciuchami, żeby być dobrze ubranym. Tym, którym nie zależy na popisywaniu się znajomością trendów wystarczy dosłownie kilka fajnych rzeczy Jedną z nich jest klasyczne obuwie, które będzie pasować do większości okazji. Takie obuwie ma w swojej ofercie marka Caterpillar.

Być dobrze ubranym to wcale nie sztuka, ani tym bardziej wiedza tajemna dostępna dla wybrańców.

Reklama

W szafie warto mieć kilka podstawowych elementów, które przez to, że są tak charakterystyczne, stały się ponadczasowe. Biały t-shirt, uniwersalne dżinsy i skórzana kurtka - taki zestaw poszerzony o wygodne buty dobrej marki będzie świetny w każdej sytuacji.

Powrót klasyka

Jeśli kupować buty to takie, które starczą na lata. Pieniądze lepiej wydawać na sprawdzone marki. Caterpillar od początku swojego istnienia stawia na komfort i wysoką jakość. W nowej kolekcji nie mogło zabraknąć ikony marki - modelu Colorado.

Nubukowe buty stworzone w latach 90. początkowo miały służyć do pracy w najtrudniejszych warunkach. Z biegiem lat stały się kultowe.

Dziś nosi się je wszędzie i o każdej porze roku.

Najbliższej jesieni Colorado zadebiutuje w nowych kolorach: zielonym, pomarańczowym, czerwonym i granatowym. 

Trwałość i wygoda

Ci, którzy dbają o komfort i mają w sobie coś z buntownika powinni zwrócić uwagę na skórzane modele Caterpillar Hoxton i Brent. Mocne materiały i zdecydowana linia w najbliższym sezonie przekonają do siebie niezdecydowanych.

Nowa kolekcja obuwia Caterpillar będzie dostępna w wybranych sklepach pod koniec sierpnia.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje