Reklama

ZEW: Polskie kosmetyki z serca Bieszczad

W mężczyznach zawsze tkwił instynkt - wewnętrzny zew, pchający ich do działania. Czasy polowań, mierzenia się z żywiołami i fizycznej walki o życie minęły, jednak zew nie wygasł - zmieniły się tylko sposoby jego ekspresji. Dla mężczyzn, którzy mają go w sobie, została stworzona linia naturalnych mydeł z węglem drzewnym z Bieszczad ZEW for men. Marka debiutuje na rynku sesją zdjęciową z udziałem Ekskluzywnego Menela.

Funkcjonalność i naturalność to dwie główne cechy produktów ZEW for men. Linia składa się z pięciu mydeł dla mężczyzn o różnym przeznaczeniu. Obok mydła do włosów, mydła do twarzy i ciała oraz mydła do golenia, jest też kostka stworzona z myślą o brodaczach, która pozwoli im pielęgnować zarost - mydło do brody.

Reklama

Dla pragmatyków, lubiących trzymać na półce w łazience tylko najpotrzebniejsze rzeczy, powstało mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów. Równie dobrze sprawdzi się w podróży, gdyż ma formę wygodnego sztyftu.

Wszystkie kosmetyki ZEW for men są produkowane w Polsce. Tym, co je łączy, a zarazem wyróżnia jest aktywny składnik w postaci węgla drzewnego z Bieszczad. Ten, pozyskiwany z ostatnich wypalarni surowiec, słynie z właściwości detoksykacyjnych i bakteriobójczych. Mimo czarnej barwy, radykalnie oczyszcza i odświeża, nie podrażniając skóry.

Podczas kontaktu z nią, jego cząsteczki przyciągają zanieczyszczenia z powierzchni, ale też z jej głębszych warstw. Dzięki prostej, a zarazem skutecznej formule, sprawdza się w najbardziej ekstremalnych warunkach.


Pierwszym mężczyzną, który "poczuł ZEW" był bloger Kamil Pawelski, znany szerszej publiczności jako Ekskluzywny Menel. W dniu swojej premiery marka prezentuje sesję zdjęciową zrealizowaną w Bieszczadach z udziałem blogera. Chcieliśmy pokazać mężczyznę, który jest wolny, silny i niezależny oraz świat marki ZEW: surowy, wypełniony przygodą i byciem blisko natury.

- Mocno przemawia do mnie taka wizja - sam staram się działać zgodnie ze swoim instynktem, być bezkompromisowy w ważnych dla mnie sprawach, wierny zasadom, a przede wszystkim sobie - podkreśla Kamil i udowadnia, że mówienie o własnych potrzebach i męskiej pielęgnacji przestało być tematem tabu.

- Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że dbanie o siebie jest wyłącznie domeną kobiet. Czy rozciągnięty podkoszulek, którego niechlujność próbuje się maskować perfumami, to atrybut prawdziwego faceta? Jasne, że nie. Nie mówię, że każdy powinien ślepo podążać za trendami i mieć w łazience arsenał kremów i toników, ale facet musi o siebie dbać. Dla mnie klucz do odpowiedniej pielęgnacji to prostota, minimalizm i naturalność - podkreśla.


ZEW for men wyrasta z męskiego, surowego, bezkompromisowego świata. Idealnym miejscem, by przetestować swoje siły i poczuć wewnętrzny instynkt są góry i bezdroża. Dlatego właśnie w Bieszczadach odbyła się oficjalna premiera marki ZEW for men. W piątek 11 września br. grupa dziennikarzy ustawiła kompasy na współrzędne 49o12’N; 22o37’E i ruszyła na szlak, by odnaleźć ZEW. Każdy facet będzie mógł poczuć go na własnej skórze, kiedy na początku października ruszy e-sklep www.poczujzew.pl.

MANIFEST ZEW

Jest 4.30. Łapiesz stary plecak, wychodzisz. Wsiadasz do auta. We wstecznym lusterku wstaje nowy dzień. Wkładasz kluczyk do stacyjki, przekręcasz. Silnik wyje, puszczasz sprzęgło, ruszasz. Jeszcze tylko włączysz radio i jesteś na drodze. Dwie tony blachy są ci posłuszne. Wyłączasz GPS, bo dobrze znasz drogę. W głowie masz jasny cel. Jedziesz prosto na południe. Mijasz zaspane miasto, puste parkingii przydrożne bary. Za cztery godziny na horyzoncie będą już góry.

Wyłączysz klimatyzację. Otworzysz okno. Zapach prawdziwych sosen wygra z syntetycznym aromatem wiszącego pod lusterkiem odświeżacza. Poczujesz puls gór, drzew, rzek - instynkt życia. Nie da się go zatrzymać. Nie da się złamać. Nie da się stępić. To instynkt, który pcha cię na nowe drogi, każe ryzykować, buntować się, walczyć. Nic nie jest pewne. Świat pędzi, a czas ucieka. Ale ty czujesz pewność, opanowanie, spokój i siłę. Czasem trzeba przejechać 300 kilometrów, a czasem wystarczy zamknąć na 3 sekundy oczy, żeby to poczuć. Poczuj ZEW.

ZEW for men - podróże po bezdrożach i dzika natura stały się inspiracją do stworzenia nowej, polskiej marki kosmetycznej dla mężczyzn. ZEW for men to naturalne kosmetyki do mycia z węglem drzewnym z Bieszczad. W skład linii wchodzi pięć produktów: mydło do włosów, mydło do twarzy i ciała, mydło do golenia, mydło do brody oraz mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów.

Węgiel drzewny zawarty w linii ZEW for men skutecznie oczyszcza i odświeża. Podczas kontaktu ze skórą, jego cząsteczki przyciągają zanieczyszczenia z powierzchni, a także z jej głębszych warstw. Uznawany jest za najsilniejszy absorbent występujący w stanie naturalnym. Pochodzi z dzikich lasów, z ostatnich bieszczadzkich wypalarni węgla, których tradycja sięga ponad 50 lat.

ZEW for men produkowany jest w Polsce.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje