Reklama

Unbanned: The Legend of AJ1. But, który odmienił popkulturę

Już od 20 lipca na platformie TIDAL dostępny jest film "Unbanned: The Legend of AJ1". Napisany i wyreżyserowany przez Dextona Deboree dokument zgłębia historię jednych z najbardziej kultowych butów na świecie.

Film prowadzi widza od czasu ich powstania, poprzez wpływ na zmianę zasad NBA, powstania kultury sneakerów, aż do ich wpływu na przemiany społeczne i kulturowe. Michael Jordan, Billie Eilish, Carmelo Anthony, Russel Westbrook, Mark Wahlberg czy DJ Khaled - to tylko część gwiazd, które zobaczymy we wspomnianej produkcji.

Reklama

- Ten film dotyczy zarówno kultury hip-hopu, sneakerów, koszykówki, jak i mody. Możliwość podzielenia się nim w TIDAL z fanami, których łączy autentyczna pasja jest dla nas jako filmowców niezwykle ważna i satysfakcjonująca. Właśnie dlatego stworzyliśmy ten film - mówi scenarzysta, reżyser i producent filmu, Dexton Deboree.

- Air Jordan 1 to ikona wykraczająca poza sport, muzykę czy film, która stała się międzykulturowym globalnym fenomenem. To buty, które łączą pokolenia - mówi Tony Gervino, TIDAL SVP of Culture and Content.

Użytkownicy TIDAL będą mogli obejrzeć dokument na TIDAL.com/Unbanned

Filmowi towarzyszą również dwie specjalnie przygotowane przez TIDAL playlisty.


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje