Reklama

Bransolety męskie - najmodniejsze akcesoria na lato

Męska biżuteria od lat nie stanowi już tabu. Obecnie panowie, tak samo jak i panie chętnie inwestują w drobne akcesoria, które pozwalają budować ich styl i podkreślać indywidualizm. Ciepłe miesiące sprzyjają temu, aby wykorzystywać to, co oferuje moda. Co więc można znaleźć w dziale z męską biżuterią?

Biżuteria dla mężczyzn to już nie są wyłącznie złote łańcuszki, które kiedyś były jednymi z najpopularniejszych akcesoriów męskich, prócz sygnetów i drobnych kolczyków w latach 90.

Reklama

Obecnie wybór znacznie się poszerzył, a sama biżuteria nie jest już odbierana negatywnie. Wręcz przeciwnie. Wprost mówi się o tym, że mężczyzna ma prawo do ciekawej biżuterii, która podkreśli jego styl ubierania na co dzień.

Bransolety męskie

Jednym z najpopularniejszych dodatków dla panów są  bransolety męskie. W zależności od preferowanego przez mężczyznę stylu można tutaj wyróżnić kilka wyróżniających się trendów.

Bransolety to ciekawy dodatek, bo jest subtelny, a jednocześnie męski. Bez względu na stylizację zawsze dobrze wpisze się w stylizację i doda wyrazistości. Poza tym bransolety pozwalają pokazać indywidualność i nawet do korporacyjnego uniformu dodać trochę od siebie.

Jakie bransolety męskie najchętniej wybierają panowie?

  •          bransolety męskie skórzane


Fala mody na skandynawski minimalizm dotyczy wszystkich sfer życia – od tych mieszkaniowych przez lifestyle, po modę. Dlatego też można wyraźnie zauważyć ich inspirujący wpływ na projektantów. Widać to także w modzie na dodatki, które łączą naturalne materiały, jak np. drewno czy skórę z metalami szlachetnymi.

Bransolety męskie skórzane to właśnie przykład takiego designu. Skóra takich bransolet często farbowana jest na modny, stonowany kolor, dzięki czemu może być oryginalnym dodatkiem dla panów, którzy lubią zabawę modą. Najczęściej jednak wybierane są modele naturalne.

Bransolety męskie skórzane mogą być wykonane z jednolitego grubego kawałka skóry ze srebrnym zapięciem, mogą być także plecione. Tutaj panuje duża dowolność i szeroki wybór modeli.

  •          bransolety męskie srebrne


Srebro jest również bardzo popularnym i często wybieranym metalem szlachetnym przez panów. Srebro ma to do siebie, że jest eleganckie, ale też stonowane. Mężczyzna noszący srebrną bransoletę nie będzie czuł się „zbytnio” wystrojony. To męski dodatek, który pasuje zarówno do codziennego stylu casual, smart casual (np. chinosów i modnej ostatnio kolorowej kraciastej koszuli), ale równie dobrze sprawdzi się jako biżuteria noszona do garnituru.

Wybór srebrnych bransolet męskich jest ogromny. Najchętniej panowie wybierają masywniejsze modele wykonane z dużego kawałka metalu. Taka bransoleta wydaje się ciężka i duża, co pasuje szczególnie do szerszego męskiego nadgarstka.

  •          złote bransolety dla panów


Nie wyszło z mody również złoto. Bransolety męskie wykonane ze złota są jednak rzadziej wybierane w ramach codziennej biżuterii, a częściej stanowią dodatek do wyjściowego stroju, takiego jak garnitur czy frak.

Jeżeli potrzebujecie inspiracji, wystarczy podpatrzeć znanych mężczyzn, którzy z dumą noszą ciekawą biżuterię, w tym bransolety. Są to m.in. takie ikony jak mody David Beckham czy Karl Lagerfeld. Na naszym polskim gruncie od męskiej biżuterii nie stroni Marcin Prokop czy Radosław Majdan.

materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: biżuteria | złota biżuteria | moda męska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje