Reklama

Trymer do brody z prowadnicą laserową

Philips Beard Trimmer 9000 to pierwszy na świecie trymer do brody z prowadnicą laserową pomagającą mężczyznom zaplanować i perfekcyjnie wykonać dowolne strzyżenie zarostu.

Reklama

Unikalny system naprowadzania Philips Laser Guide wyświetla wyraźną czerwoną linię światła na policzku, linii szczęki lub szyi dokładnie w miejscu przycięcia włosów, co pozwala uzyskać idealnie precyzyjne i symetryczne strzyżenie zarówno przy trzydniowym zaroście, jak i pełnej brodzie.

Reklama

Unikalny system naprowadzania laserowego włącza się w prosty sposób przez naciśnięcie górnej części złotego pióra z tyłu trymera w celu otworzenia systemu naprowadzania i automatycznego uruchomienia lasera.

- Wybraliśmy laser, ponieważ jest wyraźniejszy niż np. światło LED, co było wymogiem jasno formułowanym przez mężczyzn, z którymi pracowaliśmy - wiedzieliśmy, że linia naprowadzająca musi być mocna, cienka i precyzyjnie wyznaczona - mówi Iza Rogulska, communication manager Philips Polska.

Philips Beard Trimmer 9000 jest wyposażony w dwustronny element tnący podobny do zastosowanego w popularnym modelu Philips StyleShaver. Dzięki temu za pomocą głównego trymera można równomiernie i wygodnie golić twarz i szyję, natomiast element precyzyjny zapewnia idealne przycięcie zarostu w trudno dostępnych miejscach w pobliżu nosa i ust oraz wykończenie stylizacji.

Najważniejsze cechy trymera:

· prowadnica laserowa zapewnia precyzyjne, symetryczne rezultaty

· dwustronny trymer do precyzyjnej stylizacji z ostrzami o szerokości 32 mm i 15 mm pozwala golić wszystkie miejsca na twarzy

· 17 blokowanych ustawień długości od 0,4 mm do 7 mm (co 0,2 mm) pozwala łatwo dobrać żądaną długość zarostu

· całkowita wodoszczelność ułatwia czyszczenie urządzenia pod bieżącą wodą

· z możliwością ładowania; akumulator wystarcza na 60 minut pracy, czas ładowania: 1 godzina

· wyświetlacz LED pokazuje wybrane ustawienie długości i poziom naładowania urządzenia

· cena: 459 zł.

 

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje