Reklama

TRNTBL - gramofon dzielący się muzyką

Chcecie pochwalić się znajomym, że słuchacie muzyki na winylach? TRNTBL zrobi to lepiej niż fotka wrzucona na Facebooka czy Instagrama...

Moda na winyle nie przemija. Całkiem niedawno mogliście u nas przeczytać o gramofonie odtwarzającym czarne krążki pionowo. Dzisiaj poznacie TRNTBL - adapter, który łączy się z Wi-Fi i dzieli się waszym gustem muzycznym z całym światem.

Zasada działania TRNTBL jest bardzo prosta. Urządzenie rozpoznaje słuchane przez was utwory i pokazuje je w aplikacji Spotify. Inni użytkownicy mogą odtwarzać wasze "największe przeboje" lub też... bawić się przy nich w czasie rzeczywistym. Didżejka na odległość? To naprawdę działa!

Reklama

Co więcej, stylowy TRNTBL może przesyłać sygnał dźwiękowy bezprzewodowo do innych systemów grających - bluetooth i system AirPlay znajdują się na pokładzie!

VNYL - firma stojąca za TRNTBL - przekonuje, że dołożyła wszelkich starań, aby z jej sprzętu byli zadowoleni nawet audiofile. W kwestii jakości nie poszli podobno na żadne kompromisy.

Zastanawiająca jest kwestia ceny. Ta wbrew pozorom nie jest horrendalnie wysoka. Kiedy TRNTBL pojawi się w sklepach będzie można go nabyć za 420 dolarów (ok. 1630 zł). Decydując się na zakup przed premierą zaoszczędzimy dodatkowe 70 "zielonych". Brzmi kusząco, zwłaszcza że sam gramofon wygląda jak małe dzieło sztuki.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: TRNTBL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje