Reklama

Thule Spira: Idealne połączenie funkcji i stylu

Nowa kolekcja Thule Spira /materiały prasowe

W ofercie Thule pojawiła się nowa seria toreb, przeznaczonych dla osób, które wybierając nowoczesną torbę czy walizkę poszukują nie tylko funkcjonalności i pojemności, ale przede wszystkim nowoczesnego, przyciągającego oko, wzornictwa.

Thule Spira to składająca się z siedmiu modeli rodzina toreb i walizek, których można używać samodzielnie lub dowolnie łączyć ze sobą w zależności od potrzeb i charakteru podróży.

Reklama

W serii znajdziemy modny miejski plecak, trzy torby na ramię oraz trzy walizki - poszczególne nowości różnią się wielkością i projektem, łączy je za to gama kolorystyczna: dostępne są w wersji czarnej (Black), błękitnej (Legion Blue) lub czerwonej (Rio Red). Plecak i torby są idealne na codzienne wyjścia do pracy czy na spotkanie - jeśli zaś planujemy dłuższy wyjazd, świetnie sprawdzi się połączenie torby lub plecaka z jedną z walizek na kółkach. Co istotne, torby i plecak można w łatwy sposób umieścić stabilnie na walizkach (za sprawą przewlekanego panelu), co pozwala wygodnie transportować obie torby jedną ręką.

Torby i walizki z serii Thule Spira wyróżniają się stylowym wzornictwem, które doskonale sprawdzi się zarówno w pracy, jak i w czasie weekendowego wypadu za miasto. To zasługa zarówno przemyślanego projektu i starannie dobranych wariantów kolorystycznych, jak i akcentów w rodzaju skórzanych czy metalowych elementów.

Na wyjazd... i na co dzień

Spośród siedmiu nowości warto wymienić np. Thule Spira Weekender 37L, czyli pojemną i stylową torbę na ramię, która bez problemu pomieści wszystkie rzeczy niezbędne na weekendowy wyjazd. Torba ma szeroki otwór górny, ułatwiający jej załadowanie i wypakowywanie zawartości - w środku znajdziemy zaś zestaw przegród, które pozwolą wygodnie oddzielić np. odzież od tabletu, kosmetyków, czy drobnych przedmiotów (które można też umieścić w przedniej kieszeni z suwakiem). Torba ma w pełni regulowany pas na ramię z zapięciem oraz metalowe nóżki, dzięki którym można ją stabilnie i bez obawy o zabrudzenie postawić np. na podłodze.

Doskonałą propozycją na co dzień będzie z kolei plecak Thule Spira Backpack, do którego bez problemu spakować można laptop (do 13"), tablet (do 10,1") i wszystkie inne przedmioty potrzebne w pracy, na spotkaniu czy na uczelni. Plecak można otwierać na kilka sposobów - zarówno z góry, jak i przez boczne suwaki - co pozwala łatwo i wygodnie sięgnąć po wszystkie przechowywane w nim przedmioty, dokumenty itp. Dzięki wszytej metalowej stopce na dole plecaka może on stać stabilnie na większości powierzchni.

Podczas dłuższych podróży idealnie sprawdzi się z kolei Thule Spira Compact Carry On Spinner - czyli stylowa walizka na kółkach spełniająca wymagania bagażu podręcznego większości linii lotniczych. Jej wnętrze podzielono na kilka segmentów oddzielonych zamykanymi na suwak miękkimi panelami, dzięki czemu zachowanie wewnątrz porządku nie jest problemem (panele chronią również zawartość torby przed spojrzeniami ciekawskich). Ciekawą funkcję jest specjalna przegroda na sprzęt elektroniczny, w której zmieści się laptop (do 14,4"), tablet (do 12,9") oraz wszelkie akcesoria do tych urządzeń.

W Thule Spira Compact Carry On Spinner znajdziemy również znane z innych walizek Thule doskonałe 4 podwójne kółka oraz wysuwaną, teleskopową rączkę - dzięki nim walizkę można bez wysiłku, idealnie gładko prowadzić lub ciągnąć po praktycznie każdej powierzchni.

Kompletny zestaw podróżny

Serię Thule Spira uzupełniają dwie torby na ramię: Thule Spira Horizontal Tote oraz Thule Spira Vertical Tote, a także dwie walizki - idealna na krótkie wyjazdy mała Thule Spira Compact CarryOn oraz przepastna (idealna na przykład na wyjazd wakacyjny) Thule Spira Spinner 68 cm. Szczegółowe opisy wszystkich nowości dostępne są na stronie Thule.com.

Ceny toreb z serii Thule Spira zaczynają się od 849 zł (za torbę Thule Spira Vertical Tote). 

materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Thule Spira

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje