Reklama

Ten zestaw to marzenie każdego piwosza

Już teraz uzupełnijcie swój list do Świętego Mikołaja. Przed wami coś, o czym marzy każdy miłośnik dobrego piwa - profesjonalny zestaw do urządzenia sobie domowego minibrowaru.

Reklama

Szlachetna stal, lśniące kotły i blat, a pod spodem skomplikowany system rurek i zaworów. Trzeba przyznać, że sprzęt firmowany przez markę Hammacher Schlemmer robi wrażenie. Zestaw, który prezentujemy wykorzystywany jest przez profesjonalne mikrobrowary, ale doskonale nadaje się także do domowego użytku, ponieważ został odpowiednio zmniejszony.
 
Gdy już umieścimy nasz mikrobrowar na honorowym miejscu w naszym domu, możemy ruszyć z produkcją. A do wyboru mamy kilka rodzajów piwa, które nawarzy nasz automatyczny przyjaciel. Może to być orzeźwiający lager, pszeniczny Hefe-weizen, albo ciemny stout.

Rodzaj piwa wybierasz, klikając na ekranie swojego komputera, który podłączasz do urządzenia. Ponadto wyposażone ono jest w nowoczesny system "przypominania" browarnikowi o poszczególnych krokach warzenia piwa, co zmniejsza szanse na wyprodukowanie pospolitego "sikacza".

Reklama


Było o plusach, których jest naprawdę sporo, teraz czas na minusy. Oprócz osobnego pomieszczenia, przeznaczonego na warzenie piwa, potrzebujemy także sporej gotówki. Minibrowar Hammacher Schlemmer kosztuje bowiem 45 tysięcy dolarów, czyli tyle co 50 tysięcy butelek niezłej jakości sklepowego piwa. Jeśli zatem Święty Mikołaj się nie spisze, zestaw małego piwosza na zawsze pozostać może w sferze browarowych marzeń.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: browar | piwo | Piwosz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje