Reklama

Pluggage - smartwalizka, której nie dasz rady zgubić

Podróże coraz bardziej wpisują się w nasze codzienne życie. Z roku na rok rośnie ilość podróżujących, a wraz z ilością podróży rośnie również liczba zagubionych bagaży. Codziennie na świecie gubionych jest 82 tys. walizek i toreb. Jednak od czego mamy technologię?

Podróżowanie 2.0  - bezpieczeństwo

Nowoczesna podróż ma być przede wszystkim bezpieczna, spokojna i maksymalnie prosta. Bazując na tych założeniach projektanci Delsey stworzyli prototyp walizki o nazwie Pluggage.  Za pomocą specjalnej aplikacji walizka połączy się z użytkownikiem informując go np. o wadze zapakowanego bagażu, statusie lotu, oraz potwierdzi, że walizka została poprawnie odprawiona i załadowana do właściwego samolotu.

Reklama

Dla jeszcze większego bezpieczeństwa walizkę będzie można zaprogramować w taki sposób, żeby można ją było otwierać przyciskiem palca właściciela albo innej, wskazanej osoby. Po wylądowaniu system bezpieczeństwa w walizce poinformuje podróżnego, czy walizka była otwierana bez jego wiedzy.

Komfort w podróży nie tylko 1 klasą

Oczekiwanie, czasami długimi godzinami, na samolot, kolejki do stanowisk z gniazdkami do ładowania smartfonów czy tabletów, meczący zgiełk na lotnisku.

Już niebawem pasażerowie będą mogli delektować się przerwą lub postojem w podróży. Interaktywna walizka marki Delsey  wyposażona została w mobilny akumulator, który w każdym momencie naładuje dowolne urządzenie elektroniczne. 

Dzięki wbudowanym głośnikom użytkownicy walizki oddadzą się dźwiękom ulubionej muzyki np. w trakcie oczekiwania na kolejny lot. Same walizki będą wyposażone w wewnętrzny system oświetlenia, aby ułatwić przeglądanie walizki w trudnych warunkach oświetleniowych.

Aplikacja dedykowana walizkom Pluggage przekaże również podróżnym informację o statusie lotów, ewentualnych opóźnieniach oraz o warunkach pogodowych.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje