Reklama

Parrot Minidrones - nowa generacja doskonałej zabawy

Mini drony, maxi wrażenia - ten opis chyba najlepiej pasuje do najnowszych produktów marki Parrot: dronów Rolling Spider i Jumping Sumo, które na zawsze zmienią oblicze zabawy!

Parrot Rolling Spider: ultra kompaktowy, latający dron o zdumiewającej zwinności. Z dużą prędkością lata wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń charakteryzując się niezwykłą stabilnością. Przecina powietrze, obraca się, a dzięki swoim doczepianym kołom jeździ po podłodze, ścianach i suficie!

Reklama

Parrot Jumping Sumo: posłuszny pojazd o mocnej osobowości, który jeździ, spada, zygzakuje, obraca się i skręca pod kątem 90°, a ponadto skacze nawet na 80cm w górę i w dal. A dzięki wbudowanej kamerze, wciąga cię w sam środek przygody!

Z mini dronami Parrot MiniDrones ‘Rolling Spider’ i ‘Jumping Sumo’ wszędzie wokół znajdą się wymówki, aby pobawić się nimi chociaż przez chwilę

Wyścigi, slalomy i akrobacje w powietrzu lub na powierzchni, przeskakiwanie przeszkód ... Parrot MiniDrones przewracają świat zabawek do góry nogami i przenoszą go w erę dronów.

Zabawa bez granic

Ultra kompaktowy, super lekki (55gr) i, dzięki swojej poliamidowej budowie, bardzo wytrzymały, Parrot Rolling Spider to latający dron czujący się komfortowo zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Pilotowany za pośrednictwem technologii Bluetooth Smart* przez darmową aplikację FreeFlight 3 na smartfony i tablety iOS i Android oraz Windows 8.1 i Windows Phone 8.1.

Jak latający akrobata, którego silniki uruchamiają swoją moc pozwalając na szybkie loty i obroty z niesamowitą zwinnością.

Latanie jest fajne...jeżdżenie też jest świetne!

Parrot Rolling Spider może być wyposażony w dwa ultra-lekkie koła połączone osią z włókna węglowego (10g).

Po przyczepieniu do jego pleców, ściga się po podłożu jak samochód wyścigowy, a oprócz tego, jak pająk, może wspinać się po ścianach i kontynuować jazdę po suficie...

Nie sądźcie, że koła zmniejszają zwrotność i ruchliwość Rolling Spider: z taką samą prędkością może wzbić się w powietrze i wykonywać obroty! 

As akrobacji na ziemi i w powietrzu

Parrot Rolling Spider potrafi latać z dużą prędkością: przyspiesza, skręca w lewo, skręca w prawo, wykonuje obroty w przód, w tył i na boki z niesamowitą płynnością i stabilnością, co do joty wypełniając polecenia pilota!

Gdy pilot przesunie palcem po ekranie od dołu do góry, Rolling Spider w mgnieniu oka wykona obrót o 180°!

Parrot Rolling Spider czuwa nawet wtedy, gdy jego silniki są wyłączone!  Rzuć mini drona w powietrze, a jego czujniki wykryją to momentalnie: silniki uruchomią się automatycznie, a mini dron ustabilizuje się w powietrzu w oczekiwaniu na dalsze instrukcje!

Pionowa kamera (60fps), usytuowana pod kadłubem pomaga mini dronowi stabilizować się podczas lotu. Pozwala też pilotowi robić zdjęcia, które są zapisywane w pamięci Flash (1Gb) mini drona Rolling Spider. Zdjęcia można później przegrać na komputer przez wbudowane łącze micro-USB.

Gra zręcznościowa naturalnej wielkości

Parrot Jumping Sumo to inteligentny robot niespotykanego dotąd typu i o silnym charakterze. Wraz z nim, każdy element twojego otoczenia staje się wyzwaniem!

Jest szybki, wrażliwy na polecenia i zwrotny jak samochód wyścigowy.

W domu jeździ z pełna prędkością (2m/s), skręca o 90°, zagląda do i wydostaje się z każdego zakątka! Potrafi też wykonać obrót o 180° w mgnieniu oka! To techniczna sprawność na unikatową skalę w świecie zabawek.

Jego dwa duże wyciągane koła  sprawiają, że doskonale trzyma się drogi i dostosowuje do każdego stylu jazdy: otwarte koła dla większej stabilności, przy większych prędkościach lub koła w wersji ‘kompaktowej’, aby zwiększyć zwinność i przeciskać się przez ciasne przestrzenie ... 

Pilotowanie odbywa się przez Wi-Fi 2.4 lub 5 Ghz dzięki darmowej aplikacji FreeFlight 3 dostępnej na smartfony  oraz tablety iOS i Android oraz na Windows 8.1 i Windows Phone 8.1.

Akrobatyczny robot, którego nic nie powstrzyma

Wskoczyć na krzesło? Na stół? Wskoczyć ci na ręce? Ominąć przeszkodę? Nie ma problemu, Parrot Jumping Sumo wykona polecenia i zawsze spadnie na swoje koła!

Wiele różnych już zaprogramowanych ruchów i akrobacji jest dostępnych bezpośrednio w darmowej aplikacji do pilotowania FreeFlight 3, bez konieczności ich ćwiczenia:

- Kręcenie się wokół własnej osi i podskok;

- Jazda do góry nogami;

- Jazda według rytmu;

- Popchnij lub uderz w dany obiekt...

A dzięki opatentowanemu systemowi sprężynującemu, Parrot Jumping Sumo skacze na 80 cm w górę i w dal!

Całe twoje otoczenie staje się jego placem gry. Wszystko jest wymówką, aby się pobawić i stawić czoło wyzwaniom!

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje