Reklama

Nie stać cię na Porsche? Ten głośnik ci je zastąpi

Niemiecki supersamochody rozpalają wyobraźnię zarówno swoim wyglądem, jak i brzmieniem silników. Niestety, kosztują przy tym fortunę. To rozwiązanie jest znacznie tańsze.

Co powiecie na głośnik bluetooth, który wykonano z...tłumika kultowej 911 GT3. Jest to z całą pewnością najbardziej agresywny soundbar dostępny na rynku - tylko spójrzcie!

Dwie rury wydechowe zapewniają ponoć niesamowicie głęboki dźwięk. Do tego zestaw audio jest dzięki nim - nie bójmy się użyć tego słowa - cholernie głośny. Cóż, 200 watów mocy też robi swoje.

Reklama

Przyjrzyjmy się bliżej specyfikacji technicznej samego głośnika. Zdolny jest on do odtwarzania dźwięku przestrzennego w standardzie 2.1 (dwa boczne głośniki oraz subwoofer).

Do tego urządzenie zgodne jest ze standardem Dolby Digital. Dzięki temu oglądanie hollywoodzkich superprodukcji na częściach z Porsche będzie nie lada przeżyciem dla uszu.

Nie można zapomnieć też o możliwości odsłuchiwania ulubionych utworów poprzez bluetooth.

Pod "maską" głośnik Porsche ma równie dobre parametry jak prawdziwa 911-tka na torze. Na całe szczęście cenowo jest znacznie lepiej. Gadżet ten kosztuje nieco ponad 3 tysiące dolarów. Owszem, to wciąż duża kwota, ale po jego zakupie bez ogródek będziecie mogli powiedzieć, że w waszym salonie stoi Porsche!
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje