Reklama

ManCan: Keg piwa, który możesz zabrać wszędzie

Piwo z puszki lub butelki, to jednak nie to samo, co prosto z beczki. Inżynierowie stojący za ManCan doskonale o tym wiedzą, dlatego zaprojektowali keg, który możesz zabrać ze sobą nawet na wypad w góry!

Sztandarowy model ManCan oznaczony cyframi 128 ma objętość jednego galonu. To prawie 4 litry świeżego, schłodzonego piwa, które można wziąć pod namiot, na łódkę czy też na pieszą wędrówkę.

Keg skonstruowano tak, aby łatwe było nie tylko przenoszenie go na plecach, ale i polewanie. Kompaktowy pojemnik (bez problemu zmieści się na półce w drzwiach lodówki!) wykonano ze stali nierdzewnej, a sam nalewak podobno niczym nie ustępuje tym, które montowane są na ladach barów. Dołożono także wszelkich starań, aby ten ostatni nie uronił ani jednej kropli po tym, jak zostanie rozdysponowana kolejka.

Reklama

ManCan w zależności od wariantu nalewaka kosztuje od 195 do 265 dolarów (740 - 1000 zł). To sporo, ale możliwość napicia się piwa w ten sposób z dala od zgiełku miasta jest nie do przecenienia. Dodatkowo w zestawie otrzymamy także naboje z CO2 oraz tabletki do czyszczenia kega.

Według opinii osób, które miały już okazję położyć ręce na tym sprzęcie jest on zbudowany tak, aby przetrwać lata. To się chwali!

Warto zaznaczyć, iż ManCan ma jeszcze jedno - i to wcale nie outdoorowe - zastosowanie. Przy jego pomocy można cieszyć się świeżym piwem także w domu.

W końcu kto powiedział, że nie można wstawić go na stałe do lodówki? Albo przynieść przed telewizor, kiedy to kumple wpadną, aby obejrzeć mecz?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje