Reklama

Le Super Bike: Rower z Androidem i laserami

Ze smartfona prowadzicie rozmowy i surfujecie po sieci, na smartwatchu sprawdzacie aktualną godzinę i sprawdzacie powiadomienia, a do czego służy smartbike, czyli inteligentny rower? Odpowiedź: da się na nim nie tylko jeździć!

Le Super Bike to dzieło chińskiej firmy LeEco wykonane z włókna węglowego i tytanowych elementów. Całą tą konstrukcją zawiaduje rowerzysta oraz system Android. Ten pierwszy przy pomocy tego ostatniego może między innymi sprawdzić swoją prędkość, otrzymać wskazówki dojazdu, a nawet włączyć ulubioną muzykę.

Reklama

Do tego dochodzi opcja śledzenia swoich sportowych osiągnięć (liczba przejechanych kilometrów, średnie tempo i tym podobne). Z panelu umieszczonego na kierownicy da się też zadzwonić i wysłać smsa.

Nie można zapomnieć też o wspomnianych wcześniej laserach. Te służą za wskaźniki bezpiecznego toru jazdy. Rozwiązanie to jest przydatne zwłaszcza podczas jazdy nocą.

Warto też wspomnieć, że Le Super Bike wyposażono także w kierunkowskazy.

Inteligentny rower dostępny jest na razie wyłącznie na rynku chińskim. Jego producent chce zawojować nim również Stany Zjednoczone, ale najprawdopodobniej nie stanie się to zbyt prędko. Cena tego cacka wynosi 800 dolarów.

Dalibyście tyle za rower z Androidem rodem z Państwa Środka?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Android | Le Super Bike

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje