Reklama

Krawat, w którym mieszkają mrówki? Czemu nie...

Internet zawsze jest w stanie zaskoczyć. Chociażby przezroczystymi krawatami, które mogą służyć za dom dla kolonii mrówek i... rzecz jasna zwieńczenie formalnego ubioru. Co najlepsze, to wcale nie jest japoński wynalazek.

Clear Ties, czyli przezroczyste krawaty sprzedaje w sieci firma z Kalifornii. Pustą formę można wszelkiej maści drobnymi przedmiotami lub... oddać tę przestrzeń pracowitym owadom.

Jeśli zamiast klocków LEGO, komputerowych części lub innych paciorków wolicie nosić u szyi nowoczesne mrowisko, to szykujcie się na wydatek rzędu 50 dolarów. Trzeba jednak zaznaczyć, iż mrówki nie są wliczone w cenę. Należy przygarnąć je własnym sumptem.

We wnętrzu plastikowego krawata wlewany jest specjalny żel (może on być koloru niebieskiego, czerwonego lub zielonego), który stworzy dla małych żyjątek odpowiedni ekosystem pełen tuneli. Mrówki czuć się w nim będą jak w naturalnym domu, a wasi znajomi nie będą mogli wyjść z podziwu.

Jedyne co budzi nasze wątpliwości to fakt, iż tego specjalna krawata nie ma jak zawiązać. Na szyi trzyma się on przy pomocy gumki bardzo podobnej do tej, którą pamiętamy z naszych pierwszych krawatów. Cóż, widocznie nie można mieć wszystkiego...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje